Dvouletý chlapec zmizel ze svého domova. Zděšení rodiče trnuli hrůzou. Celou situaci vyřešila všímavá sousedka

Fotografie: Depositphotos

Dojemný příběh se odehrál v americkém státě Missouri, kde zmizel dvouletý chlapeček. Poté, co ho objevila sousedka, totiž nebyl sám.

Některé příběhy dokáží být natolik dojemné, že si získají prostor v televizních novinách, jako je například FOX 2. A právě jednou takovou hvězdou tohoto pořadu se stal dvouletý chlapeček, který se zmizel ze svého domova v americkém státě Missouri. Poté, co jej totiž objevila na ulici sousedka, nebyl sám – měl velmi neobvyklý, ovšem strach nahánějící doprovod.

Z domu se dostal sám, bez vědomí rodičů

Dvouletý chlapec jménem Taylor se během poklidného rána v americkém státě Missouri dostal bez jakéhokoliv vědomí jeho rodičů z domova. Kvůli jeho věku však nevěděl co dělá a tak se rozhodl, že se vydá na delší procházku. Posléze si ho naštěstí všimla sousedka, která sice nevěděla, komu chlapec patří, ale i přesto se chtěla pokusit vrátit ho zpět domů. Když však ke ztracenému chlapečkovi přišla, nemohla uvěřit svým očím.

Fotografie: Freepik

Vedle dvouletého chlapečka stál děsivý pitbul, který ovšem nevypadal, že by mu chtěl nějak ublížit. „Chlapeček vypadal, že je o něj dobře postaráno,“ řekla sousedka pro televizní pořad FOX 2. Ačkoliv to musel být v prvních chvílích děsivý zážitek, žena vzala Taylora za ruku a rozhodla se, že obejde celé sousedství, aby zjistila, komu patří. „Zaklepala jsem na dveře po celé ulici, ovšem nikdo to dítě nepoznal,“ dodala s tím, že se posléze rozhodla zveřejnit jeho fotku na sociální síť.

Příspěvek na sociální síti

Díky tomu, že žena umístila Taylorovu fotku na sociální síť, se příspěvek skrze sdílení dostal až ke zdrcenému otci, který se snažil po celou dobu svého syna najít. Ten samozřejmě neváhal ani minutu a ihned svou sousedku kontaktoval, aby mu jej co nejdříve předala. Dokonce jí nabízel odměnu, ovšem žena trvala na tom, že je to to nejmenší, co mohla udělat. „Je velmi důležité, aby sousedství spolu drželo jako jedna komunita a pomáhalo si,“ dodala žena během rozhovoru.

Kdo si ale získal největší pozornost byl onen pitbul, který po celou dobu malého Taylora následoval, protože zjevně pochopil, že něco není v pořádku. Dvouletý chlapec navíc poté, co jej sousedka vrátila domů, neustále opakoval dokola slovo „pes“. Policejní oddělení St. Louis city proto nyní zvažuje, že by mohla poslušného pitbula použít pro pracovní účely – byl totiž se vší pravděpodobností opuštěný.

Zdroj: YouTube / FOX 2 St. Louis

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]