Matka šla zkontrolovat nemocného syna do pokojíčku. Jejich pes ji ale svou pohotovou reakcí dojal k slzám

Fotografie: Depositphotos

Žena měla nemocného syna a chodila jej pravidelně kontrolovat, jak se mu daří. Když vešla do pokoje, byla velice dojatá tím, co viděla, protože to vůbec nečekala.

Jestliže ještě nemáte děti, nejspíše neznáte ten pocit, kdy byste raději vzali na sebe nemoc nebo jakoukoliv bolest, kterou vaše ratolest zažívá. Rodiče se o své potomky neustále velice bojí. Jakmile třeba onemocní, raději by vzali toto příkoří na sebe, aby se jejich dítě nemuselo trápit.

Kontrola nemocného dítěte

Pokud má nějaké dítě chřipku, angínu, nebo je nějak nachlazené, nemusíte u něho sedět každou vteřinu, stačí mu dopřát odpočinek. Většina rodičů nechá své děti v pokoji, aby sledovaly pohádky, kreslily si, či spaly. Občas se na ně přijdou podívat, donesou jim jídlo / pití, nebo s nimi tráví volné chvilky. Tato maminka to dělala podobně, jenže to ještě netušila, jak svého syna v pokoji najde.

Domácí mazlíček je přítel všech

Mít domácího mazlíčka je skvělou volbou, protože si máte vždy s kým hrát, nebo povídat, i když není doma někdo jiný kromě zvířete. Velikou výhodou je také to, že psi nebo kočky vám nebudou odporovat, a tak jim můžete říct cokoliv. Tato rodina měla pejska, který vycítil něco špatného, a proto ihned jednal.

Chlapec měl za parťáka svého pejska

Zvířata častokrát dokážou vycítit vaši náladu nebo to, že vám zrovna není dobře. Jakmile si půjdete lehnout do postele, například s chřipkou, velice často se k vám připojí a odpočívají s vámi. Tento chlapec měl chřipku a maminka jej nechala v pokoji. Protože o něho měla velký strach, chodila jej pravidelně kontrolovat. Jednou však v pokoji našla něco, co nečekala.

Pes ochraňoval malého chlapce

Jelikož chlapcův stav nebyl lhostejný ani pejskovi, kterého měla rodina doma, začal se o něho také starat. Když v jednu chvíli přišla maminka na kontrolu do pokoje, všimla si ležícího pejska vedle syna. Objímal hocha tlapkami a vypadalo to, jako kdyby jej zahříval. Matka byla velice dojatá tím, co viděla. Byla moc ráda za to, že chlapce nehlídá sama.

Zdroj: Livebiz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*