Otřesný zážitek z koupaliště, na který malá holčička do konce svého života nezapomene

Fotografie: Depositphotos

Žena byla se svou dcerou v bazénu, když v tom k dívence přistoupili dva chlapci a nazvali ji tlustou a ošklivou.

Jade North šla se svými dětmi na bazén. Její dcera a syn si ve vodě hráli s hračkami žraloků. Dva malí chlapci ve věku dcery připlavali a okamžitě začali žraloky chytat. Protože je Jadeina dcera dobrá duše, řekla jim, že si s nimi mohou hrát. Chlapci žraloky popadli a šli si sami hrát o pár metrů dál. O několik minut později matka slyšela, jak si s ní povídají. Jenže oni si nepovídali, ale dělali si z ní legraci do očí.

Nechtěli se omluvit

„Řekl, že jsi tlustá a ošklivá,” řekl jeden hlasitě. „Ne, byl to on, kdo řekl, že jsi tlustá a ošklivá,”, odpověděl druhý. Jade šla ihned k bazénu a požádala oba chlapce, aby dětem vrátili jejich hračky. Pak jim řekla, že by neměli takto mluvit s někým, kde je hodný a podělil se s nimi o své vlastní hračky. Když kluci vyběhli z bazénu, zakřičela na ně, aby se dceři omluvili, ale neudělali to.

Dcera začala plakat

Jadeina dcera se okamžitě po slovním útoku chlapců rozplakala a matka ji začala utěšovat. V tom přiběhla matka oněch kluků a začala křičet na Jade, co si to dovoluje, křičet na její syny a aby s nimi již více takto nemluvila. Jade uvedla, že nemá ráda konfrontace a nerada se hádá, ale také nemá ráda, když se lidé k sobě navzájem chovají špatně a dávají tak také mimo jiné vzor svým dětem. Navíc to bylo chování, které ubližovalo její dceři.

Jade matce řekla, že její děti nazývaly její dceru tlustou a ošklivou, a posmívali se jí, i když jim dcera půjčila své hračky. Jade si trvala na svém a chtěla, aby se chlapci dceři omluvili. Matka chlapců však na Jadein apel nijak nereagovala. Měla za to, že si dcera vymýšlí. Bylo jí to jedno a nehodlala si přiznat, že se mýlí.

Obě matky se dál hádaly, zatímco ostatní hosté je zvědavě sledovali. Nikdy jsem s tvým dítětem takhle nemluvila,” řekla druhá matka. Nemusíš,” odpověděla Jade. „Protože moje dcera má lepší výchovu,” uzavřela Jade. Nikdy se neomluvila. Její synové se také neomluvil. Místo toho ho před dcerou objala, řekla mu, že ho má ráda, a řekla mu, ať si jde hrát s kamarády.

Žádný stud za to, co udělali

Chlapci dále pokračovali ve svém dni bez jakýchkoli výčitek svědomí za to, jak hluboce mé dceři ublížili. Velmi to vypovídalo o tom, v jakém prostředí vyrůstají. Tímto způsobem však zcela jistě rodiče prokazují svým dětem a lidem, s nimiž přicházejí do styku, medvědí službu.

Naše děti se od nás učí. Učí se z našich reakcí i z toho, jak zvládáme obtížné situace. Učí se z lekcí, které jim v takových chvílích dáváme. Jadeina dcera se toho dne naučilo, že ji matka bude vždycky bránit. Chlapci se naopak na bazéně naučili, že bez ohledu na to, jak se chovají, nebudou mít žádné následky. Čí dítě se podle vás naučilo cennější lekci? Vychovávejte laskavé děti, aby svět nebyl zodpovědný za vaše selhání. A pokud to nedokážete, připravte se na to, že to za vás udělají matky, jako je Jade.

Zdroj: Lovewhatmatters

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*