Jedenáctiletý chlapec navázal oční kontakt se servírkou. Když viděla jeho reakci, okamžitě zavolala policii

Fotografie: Freepik

Něco neuvěřitelného se stalo mladé servírce v Ohiu. Ráno si myslela, že ji čeká běžný den v práci, to se ale spletla.

Práce servírky je mnohdy velmi náročná. Nejenže člověk musí být celý den na nohou, ale také je zapotřebí si udržet dobrou náladu a dokázat se věnovat každému hostovi. Jedině tak totiž docílíme toho, že se do naší restaurace budou hosté i nadále rádi vracet. To ví i mladá Flavaine, která právě jako servírka pracuje. 

Fotografie: Pexels

Za svou praxi se setkala již s různými situacemi

Práce servírky ji nejen baví, ale také velmi naplňuje a každý den se na ni těší. I díky tomu, že si každého hosta váží a všímá, dokázala si povšimnout i toho, že s mladou rodinou, která restauraci navštívila, není něco v pořádku. Zpočátku vypadalo vše tak, jak má být, následně se ale Flavaine situace přestala líbit. 

Fotografie: Pexels

Rodina nejprve v klidu usedla ke stolu a objednala si jídlo i pití. Jakmile ale Flavaine vše objednané donesla na stůl, všimla si, že chlapec, který zde s rodinou byl, nemá na stole nic. Tato situace jí připadala velmi zvláštní, a tak se šla ujistit, jestli mají vše, co potřebují. Rodiče jí odpověděli, že ano a že se nemá dále starat o to, kdy a jak bude jejich chlapec jíst.

Sama je matkou, situace jí přišla velmi podezřelá 

V tu chvíli chlapec zvedl oči od prázdného talíře a podíval na Flavaine. Jeho pohled byl smutný, ale to nebylo to hlavní, co servírku vyděsilo. Tvář malého chlapce byla pokryta modřinami a jeho obličej dokonce řeznými ranami. Když se podívala na jeho ruce, zjistila, že jsou na tom stejně. Flavaine se tedy od stolu vzdálila, aby nevzbudila podezření u rodičů, a začala vymýšlet plán, jak chlapci pomoci. 

Během chvíle na papírek napsala vzkaz a při další kontrole u stolu ho držela za zády tak, aby ho viděl pouze chlapec. Krátce se ho ptala, jestli potřebuje pomoc. On se na něj po chvíli nenápadně podíval a přikývl. Flavaine tedy neváhala a hned se vydala k telefonu a zavolala na pomoc policejní hlídku. Ti se chlapce ihned ujali a předali ho do péče lékařů. Bylo potvrzeno, že chlapec byl dlouhodobě týrán a zneužíván. Díky pohotové reakci servírky ho čeká lepší život.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]