4letý chlapeček vydělává každý měsíc více peněz než jeho matka

dítě downův syndrom
Fotografie: Pexels

Amy Blackburn byla nesmírně šťastná, když se dozvěděla, že je těhotná. Během krátké chvíle se ale musela vyrovnat s tím, že její syn trpí Downovým syndromem.

I když to pro ni byl zpočátku šok, nyní nemůže věřit svým vlastním očím. Díky svému onemocnění se její syn dokázal proslavit na sociálních sítích a nyní si vydělává více než ona sama. A to v pouhých 4 letech. Matka svému synovi totiž po narození založila instagramový účet, který je v současné době velmi populární. Původně se pouze chtěla spojit s ostatními rodiči.

Hledala pouze podporu, našla mnohem víc

Matka z anglického Portsmouthu založila svému synovi instagramový profil proto, aby ve světě našla více rodičů, jejichž dítě trpí Downovým syndromem. Chtěla s nimi sdílet své zkušenosti, ale podívat se i na to, jak se žije v jiných rodinách. Zároveň se chtěla také přesvědčit, že i s touto odlišností může její syn žít šťastný a plnohodnotný život.

Během chvíle se ale profil malého chlapce stal téměř hitem internetu, Remy si vybudoval obrovskou fanouškovskou základnu, a dokonce ho začaly oslovovat modelingové agentury se zájmem o spolupráci. Remy naštěstí nemá problém s pózováním před kamerou, naopak, tato činnost ho velmi baví a často si ji užívá i se svými staršími bratry.

Díky profilu se snaží podpořit i další rodiny

Jeho matka ale svůj původní záměr nevzdala. Přestože nyní spolupracují s několika známými značkami, a dokonce se Remy účastnil i konkurzu pro Disney, na jeho instagramovém účtu se snaží i nadále podporovat rodiny, jejichž potomek má stejnou diagnózu. Díky fotkám z každodenního života jim dává najevo, že jejich život je i s tímto onemocněním zcela normální a Remy je šťastné a veselé dítě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Remy (@i_am_remy_b)

I přes to, že Remy nebude mít život, jaký si pro něj jeho matka původně představovala, neznamená to, že nemůže žít život ještě mnohem lepší. Na sociálních sítích se snaží utěšit rodiče, pro které je tato diagnóza šokující. I pro ni zpočátku byla zpráva o zdravotním stavu jejího syna noční můra, nyní ji však bere jako dar z nebes.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]