2letý chlapec se omylem přimotal na parket. Lidé v sále okamžitě sahali po telefonech a začali si to natáčet

Fotografie: Yelm / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Rodiče malého chlapce vystoupili na plese s latinskoamerickými tanci. Hned po nich vběhl na parket jejich syn a začal je napodobovat. Obecenstvo mu věnovalo veškerou pozornost.

Děti chtějí být jako rodiče. Jsou jako houby, nasávají do sebe všechno okolo, veškeré podněty a názory. Vyžadují vaši pozornost, potřebují pocit jedinečnosti. Proto pokud matka a otec opakují nějakou činnost pořád dokola a dítě je u toho vidí, je vysoká pravděpodobnost, že to začne dělat také. Dávejte si tedy pozor, když se hádáte. Můžete mu rychle způsobit trauma. Naopak jiné věci se lehce stanou přínosnými. Třeba různé koníčky najednou vykonává celá rodina společně a potomek se v nich chce přirozeně zdokonalovat.

Rodiče tanečníci

Na ples, který se konal v obrovském sále, bylo potřeba vymyslet program, aby se zabavili všichni přítomní hosté v době pauz kapely. Jeden z bodů obsahoval taneční vystoupení. Kristina a Peter Stokkebrovi jsou mistři v latinskoamerických tancích a vyhráli spoustu mezinárodních soutěží. Uspěli na mistrovství světa v roce 2010. Navíc se věnují jejich výuce ve svých vlastních tanečních studiích. Pořádají lekce jak pro děti, tak pro dospělé. Na vystoupení vzali s sebou svého syna, protože neměli hlídání.

Nadaný chlapec

Celou dobu bedlivě pozoroval své rodiče a hned po tom, co opustili pódium, tam vstoupil on. Na píseň Jailhouse Rock od Elvise Presleyho začal předvádět svůj tanec podobně jako máma s tátou. Měl v malíčku naprosto všechno, rytmus, pohyby, mimiku v obličeji i taneční kroky. Bavil úplně celé publikum. Lidé ho zbožňovali a byli uneseni z jeho talentu, který očividně zdědil po rodičích. Patřilo mu jen pár vteřin slávy, přesto šlo jasně vidět, že jeho hvězda určitě vystoupá vysoko.

Hudební genialitu prokazuje už v 7 letech. O jeho talent se nyní přetahují nahrávací společnosti

Sklidil obrovský potlesk a pak se vydal pryč z místnosti. William už si tedy ve 2 letech dokázal získat všechny přítomné v prostorném sálu. Navíc někdo celé vystoupení natočil a zveřejnil na internetu, kde během deseti let nasbíralo přes neuvěřitelných 37 milionů zhlédnutí. To se určitě nestane jen tak někomu. Spousta lidí je z něj i po letech nadšená. Proto se neříká jen tak, že děti jsou kopií rodičů. Will kopíruje jejich nadání a cit pro hudbu naprosto přesně.

Kroužky pro děti

Je důležité, abyste své ratolesti rozvíjeli ve všech oblastech lidského života. Jedině tak opravdu zjistí, v čem jsou vlastně dobré a úspěšné. Můžete tak objevit obrovský talent.

Zdroj: Positive Vibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]