Talentovou show ovládl teprve 11letý chlapeček. Ani nemusel dokončit píseň

Fotografie: Pxfuel

U některých lidí je jejich talent zřejmý téměř na první pohled. U mladého hocha v talentové show stačilo, aby začal zpívat. Publikum postupně stoupalo a tleskalo, všichni zůstali v úžasu.

Pěvecký talent je něco, s čím se člověk musí narodit. 11letý D’Corey Johnson rozhodně mezi mladé talenty patří. To bylo jasné nejen porotě talentové show, ale i divákům. Většina z nich nevydržela čekat až do konce písně, již v jejím průběhu se postavili a spustili hlasitý potlesk. Chlapec si je svého talentu vědom a jeho cíle jsou opravdu vysoké.

Sebevědomý výstup mladého talentovaného hocha

Již při svém představování mladý D’Corey Johnson řekl, že jeho největším snem je hrát nejen na Broadwayi, ale také ve filmu. Také se vyjádřil tak, že i přes to, že je Simon Cowell obávaným porotcem, je jeho oblíbencem. Vystoupení mladého hocha nakonec překvapilo a dojalo i jeho. Dokonce si vyžádal i přídavek.

Vystoupení mladého hocha bylo od počátku plné emocí, bylo vidět, že D’Corey do něj dává celé své srdce. Výborně si poradil i s vysokými tóny, které se v jeho písni objevovaly velmi často. Právě proto, že publikum neudrželo emoce na uzdě, Simon po vystoupení hocha poprosil, aby zopakoval refrén. I přes mladý věk tohoto vystupujícího ho požadavek obávaného porotce nerozhodil a refrén zazpíval znovu.

Poradil si i s verzí bez hudebního doprovodu

Simon mu celou situaci ztížil tím, že refrén byl zazpíván bez hudebního doprovodu. I velká část profesionálů se během takového vystoupení snadno ztratí v tónech a rytmu, mladý D’Corey si ale s tímto požadavkem hravě poradil. Ani tento výkon nenechal diváky v publiku chladnými a opět se sálem ozval hlasitý potlesk. Postavil se dokonce i Simon.

Během toho, co chlapec čekal na hodnocení poroty, se neubránil slzám. Není divu, jeho vystoupení bylo dokonalé a reakce publika dojemná. Od všech porotců se postupně dočkal pochvaly. Mladík dostal jednoznačné ano, a postoupil tak do dalšího kola. I kdyby ale v soutěži nakonec neuspěl, je jasné, že jeho kariéra bude dlouhá a plná úspěchů. Jeho talent je totiž nepřehlédnutelný.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]