V dnešní těžké době je důležitý každý důvod k radosti. Své by o tom mohli vyprávět i pasažéři v letadle, kterým se podařilo telefony natočit něco neuvěřitelného

Fotografie: Depositphotos

Mladý muž proměnil obyčejný let v neopakovatelný zážitek. Cestující nevěděli, co mají dělat dřív, zdali celou situaci natáčet, nebo se k ní přidat.

Ačkoliv je v dnešní době letadlo již naprosto běžným dopravním prostředkem (pro některé lidi dokonce zcela standardním, stejně jako je například automobil), stále může být čas v něm strávený velmi zdlouhavý a nudný. Ke zkrácení dlouhé chvíle se proto jeden muž rozhodl něco provést, přinejmenším nečekaného. Záhy se ukázalo, že na celou akci není sám, to když se k němu přidávali další a další kolegové.

Let jako každý jiný se změnil v zážitek

Lety s největší britskou leteckou společností – British Airways trvají několik málo minut (při volbě velmi blízké destinace), i celou řadu hodin (například zámořské lety). Právě na jednom z těch delších letů se stalo něco úžasného. Ovšem do té chvíle vše probíhalo zcela standardně. Cestující spořádaně nastoupili do letadla, předložili své pasy a palubní lístky ke kontrole a následně hledali čísla svých sedadel.

Fotografie: Pixabay

Poté, co se všichni cestující usadili, letušky provedly běžné krátké bezpečnostní školení a letadlo vzlétlo. Všichni cestující se ponořili do svých obvyklých aktivit – četli si knihy, sledovali filmy a seriály či podřimovali. Ovšem v té nejméně očekávané chvíli si jeden cestující stoupl.

Zprvu mu nikdo nevěnoval pozornost, avšak když muž začal bručet, luskat prsty a pohupovat se do (zatím) neslyšitelného rytmu, všichni zpozorněli.

Fotografie: Freepik

Sbor okouzlil všechny cestující

Když muž broukal melodii již docela hlasitě, začali se k němu lavinovitě přidávat další cestující. Jeden po druhém začali postupně zpívat a pohupovat se do rytmu. Píseň, kterou předváděli, se jmenuje Stand by Me od interpreta Bena E. Kinga. Jak zbylí cestující později zjistili, zpěváci patřili ke sboru s názvem Kingdom of Choir. Tento sbor mimochodem vystupoval i na svatbě členů britské královské rodiny.

Fotografie: Unsplash

Většina cestujících jen nevěřícně přihlížela a nevěděla, co má dělat dřív. Jiní byli pohotovější a do ruky si vzali mobilní telefon a vystoupení na něj zachytili. Další by se ke sboru nejraději také přidali, tak alespoň tleskali do rytmu, nebo se do něj pohupovali. Poté, co sboristé zapěli poslední tón slavné písně, letadlem otřásl mohutný potlesk. Cestující, ač velmi unavení, byli najednou plní energie a dobrá nálada z nich jen čišela.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]