Duet sestry s mladším bratrem s Downovým syndromem vnáší světlo do každodenního života a dává zapomenout nepříjemným starostem alespoň na malý moment

Fotografie: Depositphotos

Některé děti se narodí s Downovým syndromem. Svět je díky nim nepochybně světlejší. Jsou to jedny z nejšťastnějších, nejvděčnějších a nejkrásnějších duší žijících na této zemi.

Když Leah Kirwan nahrála na Facebook video, na kterém zpívá se svým mladším bratrem duet, netušila, jakou perspektivu a povzbuzení světu přinesou. Sourozenci Leah a Noah Kirwanovi mají mezi sebou nezlomné pouto a nyní tato sourozenecká dvojice díky nejnovějšímu srdceryvnému virálnímu videu rozněžňuje srdce uživatelů internetu po celém světě.

Dojemné podání světoznámé písně

Talentovaná mladá Irka Leah Kirwan, která zpívá a hraje na kytaru, nahrála duet se svým bratrem Noahem, jenž má Downův syndrom. Zazpívala mu jeho oblíbenou píseň Titanium od populárních umělců Davida Guetty a Sii. Leah video zveřejnila na své stránce na Facebooku a připojila k němu popisek: „Myslela jsem, že bych mohla natočit duet s mým oblíbeným mužíčkem, který zpívá svou oblíbenou píseň Titanium.“

Fotografie: Pixabay

Sladké video se okamžitě rozšířilo – mělo více než 700 000 zhlédnutí a bylo sdíleno více než 5 000krát. Komentáře jsou plné pozitivních vzkazů pro rozkošného chlapce a jeho sestru. Leah na své facebookové stránce také napsala, že láska, kterou chová k tomuto malému chlapci, je až šílená. Vždy se mu podaří ji rozesmát. O svém bratrovi se v rozhovoru vyjadřovala s velkou láskou. Řekla, že je její největší fanoušek a nejlepší přítel. Velmi ovlivnil její život.

Video se ihned stalo virálním

V rozhovoru pro Argus patnáctiletá Leah uvedla, že je ohromena reakcí na klip, který zveřejnila na své vlastní stránce na Facebooku poté, co její maminka řekla, že je roztomilý. Leah zveřejnila video duetu s Noahem 29. srpna a za necelý týden byl klip zhlédnut milionkrát. Popularita videa stoupla do stratosféry poté, co se objevilo v řadě irských novin, a následně ho převzal americký web časopisu People a řada dalších zpravodajských webů v Evropě a Jižní Americe.

Fotografie: Freepik

Leah říká, že Noah, který má Downův syndrom, je skvělý bratříček a že spolu krásně vycházejí. Říká, že všechen ten rozruch na internetu kolem něj ho ani trochu nerozhodil a že si ani neuvědomuje, jak velkou hvězdou internetu se stal. Leah zpívá od té doby, co umí mluvit, a posledních několik let chodí na hodiny kytary. Hudba je velkou součástí jejího života, miluje ji a říká, že by jí věnovala „celý den každý den“, kdyby mohla!

Níže si můžete poslechnout, jak sourozenecká dvojice zpívá oblíbenou píseň mladšího bratra, Titanium od Davida Guetty a Sii. Je opravdu hezké vidět radost a nadšení.

Zdroj: YouTube / DailyPicksandFlicks. Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]