Od tohoto dne ležel nejtalentovanější zpěvačce u nohou celý svět. Její výkon vám nažene husí kůži

Fotografie: Wasforgas / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Píseň „O Holy Night“ je sama o sobě jednou z nejdojemnějších, která rozhodně patří do kostela nebo k Vánocům. Pokud se jí ale ujme talentovaná zpěvačka s andělským hlasem, vznikne jedinečné spojení.

Interpretace písně „O Holy Night“ v podání nadané a talentované zpěvačky Susan Boyle si získala u posluchačů zvláštní uznání. Dojemnost a jedinečnost celé písně je podtržena ještě kostelním sborem, díky kterému se celé provedení stává opravdu nezapomenutelným. Kombinace jedinečného hlasu a kostelní atmosféry je až kouzelná.

Skotská zpěvačka, která se zapsala do historie britské soutěže

Susan Boyle je zpěvačka, která se proslavila svým vystoupením v britské soutěži Britain’s Got Talent v roce 2009. Její účast v této televizní soutěži se stala světovým fenoménem, protože její vystoupení bylo nečekaně silné a emotivní. Na první pohled totiž nikdo z porotců nečekal, že se v této nenápadné ženě ukrývá až andělský hlas a neuvěřitelný talent.

Podle webu NBC Susan Boyle vystoupila v talentové soutěži s písní „I Dreamed a Dream“ z muzikálu Les Misérables. Její neuvěřitelný hlas a vášnivé provedení okouzlilo nejen publikum, ale také samotnou porotu. Toto vystoupení se rychle stalo virálním hitem na internetu a přineslo Susan Boyle mezinárodní slávu.

Dojemné vystoupení nestárnoucích seniorů: Svým tanečním talentem dokázali, že věk je jen číslo

Nejedná se o zpěvačku jedné písně

Podle webu Podaj je ale zapotřebí si uvědomit, že každý umělec má svůj vlastní osobitý styl a ne každému musí sednout všechny písně. Vypadá to ovšem, že Susan je v tomto směru výjimkou. Poradila si totiž i s náročnou vánoční písní, a co víc, dokázala do svého provedení přinést něco unikátního.

Díky jejímu provedení se tak kouzlo Vánoc jednoduše dostane i do vašeho domova, a to nejen v zimním období. Jak dokazuje nahrávka, která se objevila na stránkách Youtube, její talent je opravdu neuvěřitelný. Nejedná se ale o jedinou talentovanou zpěvačku, která se v soutěži objevila. O podobné osudu jsme čtenáře deníku SvětKreativity také informovali.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]