15letá žačka ze střední školy zazpívala v talentové show hit od Whitney Houston. Zrodila se z ní nová hvězda

Fotografie: Pixabay

V současné době se objevují ukázky z další řady Británie má talent. Kromě novinek v porotě přinese mnoho nových talentovaných lidí. Jednou z nich by mohla být i mladá Tia, zrodila se z ní nová hvězda.

S talentem se člověk musí narodit, není to něco, co je možné se naučit. Důkazem toho je skutečnost, že se do této soutěže odvažují přicházet čím dál tím mladší účastníci, aby ukázali, co v nich je. V letošní řadě oblíbené talentové soutěže se objeví teprve 15letá dívka z Liverpoolu, která svým vystoupením dožene porotu k slzám. A rozhodně je k tomu důvod.

Myslela si, že je pouhým doprovodem

Tia se původně do studia dostavila pouze jako doprovod. Celou dobu si myslela, že doprovází svoji maminku, která před porotci vystoupí. Ta se sice na pódium dostala, porotě ale řekla, jaká je skutečnost. Místo toho, aby se vystoupení ujala sama, rozhodla se přihlásit do soutěže svoji dceru. Nejen Tia, ale i samotná porota zůstali z tohoto proslovu v šoku.

Mladá dívka se nakonec před porotu dostavila a přiznala jim, že je z celé situace nejen zaskočená, ale také velmi nervózní. Dosud totiž nikde nevystupovala, zpívá si jen doma ve sprše. I přes to, že na tuto situaci nebyla připravená, rozhodla se příležitosti využít. Ohromující bylo také to, že si pro své vystoupení zvolila píseň od zpěvačky Whitney Houston.

Porota nečekala ohromující výkon

I proto, že Tia nebyla na vystoupení předem připravena, porota nečekala, že by se dočkala vystoupení, které by za to stálo. Tia ale ukázala, že i v mladém věku může člověk ostatní ohromit. Jakmile začala zpívat, bylo vidět, že všichni porotci zůstali v naprostém úžasu. Kamera, jež zabírá Simona, dokonce zachytila jeho prvotní reakci, která mluví za vše.

Ze Simonových úst se hned na začátku vystoupení dostalo ohromené „Wau“. Bylo tedy jasné, že on je výkonem mladé dívky ohromen. K jeho názoru se na konci vystoupení přidali i další porotci a jednohlasně Tiu poslali do dalšího kola. Diváci neváhali a vystoupení mladé dívky zachytili na mobilní telefon. Tento záznam ovládl sociální sítě a Tia si vysloužila mnoho obdivných komentářů a pochval jejího talentu.

Zdroj: SmoothRadio

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]