Když 12letý chlapeček usedl za klavír na nádraží, kolemjdoucí nemohli uvěřit vlastním uším. Okamžitě popadli telefony a začali ho natáčet

Fotografie: Depositphotos

Na nádraží, kterým denně projdou tisíce cestujících, stojí v rušné části stanice osamocený klavír. Občas za něj někdo usedne a vytře všem zrak.

Cole Lam je dvanáctiletý hudebník z Velké Británie, který se díky svým úžasným klavírním schopnostem proslavil jako talentovaný mladý hudebník. Jednou prošel kolem klavíru, jenž stojí na mezinárodním nádraží v Londýně. Usedl za klavír a začal hrát známou píseň Queen „Bohemian Rhapsody“.

Mladík vytřel kolemjdoucím zrak

Zrovna když si chlapec usedal k pianu, vyrušil ho nějaký muž. Usmíval se a vyžádal si „Bohemian Rhapsody“, legendární píseň skupiny Queen. Problém s „Bohemian Rhapsody“ však spočívá v tom, že je notoricky známá tím, že se špatně hraje. Dokonce i zkušení klavíristé s touto náročnou melodií někdy zápasí.

To, co se stalo poté, všechny šokovalo – a naštěstí to zachytila kamera. Chlapec začal hrát kultovní píseň, ale nešlo mu jen o to, aby se prokousal notami. Místo toho začal hrát píseň tak zručně, že kdybyste zavřeli oči, přísahali byste, že za klavírem sedí dospělý člověk s dlouholetými zkušenostmi.

Oblíbená píseň od Queenů

Když chlapec hrál, bylo každému, kdo šel kolem, jasné, že hraje celým srdcem a duší. Zavřel oči a vložil do svého vystoupení celé tělo, jeho vášeň inspirovala malý dav, který se kolem něj vytvořil. Muž, jenž si píseň vyžádal, se vítězoslavně usmíval, zcela dojatý chlapcovým talentem a vášní.

Když však Cole píseň dohrál, dav se dožadoval, aby zahrál další skladbu. Chlapec nezklamal. Sedl si zpátky ke klavíru a ke spokojenosti publika začal hrát „Don’t Stop Me Now“ také od Queen. Jak Cole hrál, bylo zřejmé, že je do hudby zcela ponořen, protože vstal a pokračoval ve hře ve stoje.

Piano slavného majitele

Klavír na nádraží ve skutečnosti daroval sir Elton John. Myslíme si, že pokud tento příběh uvidí dostatečný počet lidí, možná Elton osloví tento mladý talent a pomůže rozvíjet kariéru tohoto nadaného mladého umělce. Ujistěte se, že tento příběh uvidí všichni, aby se tomuto úžasně nadanému mladému muži dostalo uznání a pozornosti, kterou si právem zaslouží.

Zdroj: Seeitlive

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*