Při čekání na letadlo byl mezi lidmi i cizinec, který všechny překvapil svým talentem

Čekání na let může být často frustrující a nemilý zážitek. Někdy se může i stát, že letadlo, kterým jste plánovali letět na čas, se zpozdí, či má technickou závadu a strávíte na letišti pomalu celý den. Jak se ale zabavit, když čas v těchto prostorách vůbec neutíká? Každý se zabaví po svém. Ti, kteří rádi nakupují, se půjdou podívat po letištních obchodech, ti, co rádi jedí, se zase zastaví v nějaké dobré restauraci. Uhodnete, co udělal během čekání na letadlo jeden neznámý cizinec na letišti v Praze?

Překvapení dne jménem Maan Hamade

Byl to den jako každý jiný a letištní hala se plnila mnoha cestujícími, kteří mířili do různých koutů světa. Všichni se snažili nějakým specifickým způsobem zabavit, či zaměstnat, aby čas plynul lépe. Většina přítomných se tak dívala upřeně do svých tabletů a telefonů, jak se standardně v dnešní době stává. Pak ale všichni upřeli pohled v jeden moment na jednoho jediného člověka, Maana Hamada, který na letišti předvedl neskutečné.

Příjemné rozptýlení na cestách

Tento mladý muž se rozhodl, že se už nechce nadále při čekání na svůj let nudit, a tak se šel po letištní hale v Praze projít. Na cestě zprvu nenacházel nic, co by ho nějak zvlášť zaujalo, tudíž pokračoval dlouhou a širokou chodbou dál a míjel stovky různých lidí, z různých zemí.

Pak spatřil na konci své dlouhé cesty klavír, zasedl za něj a začal hrát. Okolí bylo u vytržení. Mladý Mann nevypadal zrovna tak, jako by oplýval nezměrným talentem. Byl to nenápadný, dá se říct až obyčejný muž.

Na klavír Mann Hamade zahrál lidem okolo Beethovenovu skladbu Pro Elišku, pak plynule pokračoval a z klavíru se linuly tóny písně Celine Dione.

Mnoho cestujícím tak zpříjemnil nudné čekání na jejich let a doplnil jej o skvělý kulturní zážitek, který byl doslova dechberoucí. Mnoho lidí po tomto „koncertu“ sdílelo jeho klavírní sólo a bojovalo za to, aby letecká společnost poskytla muži za tuto krásnou improvizaci na hudební nástroj letenky zdarma, Podařilo se, co myslíte?

Fotografie: Youtube

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]