Po výjevu dívky se uprostřed obchodního centra shromáždil dav lidí. 40 tanečníků všem nahnalo husí kůži

obchodní centrum výlohy
Fotografie: Pixabay

Podívejte se na toto úžasné vystoupení, které zanechalo návštěvníky nákupního centra beze slov. A všechno to začalo tak nenápadně.

Deník Život informoval o úžasné akci, jež se povedla skupině mladých tanečníků, kteří v hale nákupního centra předvedli dechberoucí výkon. Diváci nestačili zírat. Celé představení totiž začíná osamocená dívka, jež vypadá, že jde jen náhodou kolem. Už za pár okamžiků bude všechno úplně jinak. Na překvapivé vystoupení se můžete podívat ve videu níže.

Osamocená dívka začne tančit bez hudby

Podívejte se na úžasné video, v němž 40 tanečníků předvádí irské tance v londýnském nákupním centru Lakeside. Vystoupení se konalo u příležitosti zahájení nové regionální služby leteckých linek z Londýna Southend do Dublinu. Mladí tanečníci z irské taneční akademie McGahan Lees si pro návštěvníky centra připravili skutečně unikátní vystoupení.

Nejprve se totiž ve videu objevuje jen osamocená dívka, která začne bez hudby předvádět kroky a poskoky typické pro irský tanec. Pak jí do rytmu začne hrát i hudba a diváci s napětím sledují, co se bude dít. Za chvíli k dívce přichází chlapec, jenž vypadá jako zdánlivý kolemjdoucí, ale začne tancovat společně s ní. Za chvíli se připojí další mladík a pak další dívka. Jak uvádí web RonProject, tanečníky doprovází píseň „Cu Chullain’s Despair“ od Beogy z alba Mischief.

7letá holčička vypadala, že z nervozity ihned odejde. Předvedla baletní vystoupení, které dojalo celý sál

Návštěvníci nestačí sledovat, kolik jich přichází

Postupně se k tanečníkům připojují další a další, až jich je dohromady 40. Pak za stálého tančení tvoří kruh a všichni si svléknou své mikiny, pod nimiž odhalí trička speciálně navržená pro tuto příležitost. Kolem se sešlo velké množství lidí, kteří jejich umění sledují s úsměvy na rtech, mnozí si ho natáčí i na své mobilní telefony.

„Tohle je opravdu ÚŽASNÉ!!! A ještě úžasnější je, že ani jeden neuklouzl na dlaždici! Tak to je skutečný talent!“ vysekl tanečníkům poklonu jeden z komentujících. Mladí tanečníci si od kolemjdoucích vysloužili hlasitý potlesk. Vy se na toto úžasné vystoupení můžete podívat ve videu níže. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na další skupinu irských tanečníků, kteří úžasně zatančili bez hudby.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*