10letá holčička zazpívala nejtěžší píseň na světě jako anděl. Není divu, že ji chtěli všichni porotci z talentové soutěže

Fotografie: Depositphotos

Tato dívka všem ukázala, že i přes svůj nízký věk má opravdu velký talent. Všichni porotci ji chtěli ve svém týmu.

Talentové soutěže jsou velmi oblíbené, ale když se do takové soutěže přihlásí dítě, které má ještě k tomu opravdový talent, stane se během několika minut miláčkem všech. To stejné se dá říct i o této desetileté dívce, která se rozhodla, že všem ukáže, že u talentu opravdu nezáleží na věku. Dostala všechny, diváky i porotce. Podívejte se sami.

Má opravdový talent

10letá dívka jménem Daneliya Tulyeshova se v roce 2017 zúčastnila konkurzu talentové soutěže The Voice Kids Ukraine 2017. V tu dobu se rozhodla, že zazpívá píseň od zpěvačky Demi Lovato „Stone Cold“, která je opravdu velmi náročná i pro dospělého, natož pro tak malou dívenku. Ona si ale byla jistá tím, že to zvládne.

Od první vteřiny bylo vidět, že tato dívka má v sobě cosi zvláštního a všichni porotci se otočili již po pouchých 25 vteřinách. To je věc, která se moc často nestává, to už musí mít člověk opravdový talent. A to bylo přesně to, co v sobě tato dívka měla. Nikdo nechápal, jak je možné, že taková holčička má tak silný a krásný hlas.

Má velký úspěch

To ale nebylo poprvé, co jí někdo řekl, že má vážné talent. V roce 2015 byla oceněna cenou People’s Choice na soutěži konané na Krymu v Rusku poté, co se zúčastnila jedné talentové soutěže. Sama říká, že při výběru písniček je pro ni důležité, aby písnička vyhovovala jejímu hlasu a způsobu hraní a zpěvu. Její přátelé jí dokonce vybírají písničky, které chtějí, aby zazpívala. Má před sebou opravdu zářivou budoucnost.

Zdroj: InspireMore