Dokonalá souhra klavíru a hlasu 10letého chlapce je důkazem, že ve světě hudby je věk jen číslo

Fotografie: Depositphotos

Talent se může projevit již ve velmi útlém věku. Důkazem toho je desetiletý chlapec, který se před mohutným publikem rozhodl předvést, co se v něm skrývá.

Mladý Adam Kornowski dokázal v roce 2018 svým talentem dohnat lidi v publiku k slzám. Usedl totiž na pódium za piano a předvedl, jaký velký talent se v něm skrývá. Nejen že na takto složitý hudební nástroj dokázal zahrát složitou píseň, to vše také doprovodil svým bezchybným zpěvem. Jeho hudební a pěvecké vystoupení nezůstalo bez odezvy.

Populární song od světově známého zpěváka

Píseň, kterou si pro své vystoupení mladý hoch vybral, patří k dílům anglického zpěváka a hudebního skladatele, Johna Lennona. Jedná se o jednu z nejznámějších a nejuznávanějších skladeb v celém světě. V roce 2004 se na žebříčku 500 nejlepších písní všech dob, vyskytla na třetím místě. Jde o světově známou skladbu Imagine, která byla na jeho stejnojmenném albě vydána v roce 1971.

Právě kvůli tomu, že se jedná o píseň velmi známou, mnoho zpěváku se jejímu přezpívání vyhýbá. Díky tomu, že je často hrána v rádiích a velmi oposlouchaná, téměř každý v ní ihned pozná jakoukoliv chybu. Adam se ale přezpívání tohoto songu chytl na jedničku a jeho interpretace byla bezchybná.

17letý chlapec dostal porotu do kolen: Takhle čistý hlas má 1 z 1 000 000. Z jeho zpěvu byl sál u vytržení

Student čtvrté třídy dokázal ohromit publikum i internet

Adam na vystoupení pečlivě trénoval, přesto ani on, ani jeho rodina nečekali, že jeh vystoupení se dočká takového ohlasu. Záznam z jeho jedinečného vystoupení se dostal na internet, kde během chvíle získal miliony zhlédnutí a toto video obletělo téměř celý svět. Kromě jeho bezchybné hry na klavír, které se věnuje již od svých 5 let, doplnil vystoupení také o efektní hlasový projev, který by mu mohl leckdo závidět.

Jeho vystoupení vyvolávalo mráz po zádech a kromě bouřlivého potlesku se někteří Adamovi diváci neubránili také slzám. Komplimentům a slovům uznání se po Adamově vystoupení nevyhnula ani jeho matka, Michelle, která byla po představení na svého syna neuvěřitelně hrdá. Mnoho z nich jí dokonce doporučilo, aby se její syn věnoval hudební scéně profesionálně.

Zdroj: Positive Vibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]