Fantastická 19letá zpěvačka naprosto ohromila porotce svým energizujícím hlasem

Fotografie: Chris McKenna / Creative Commons / Attribution 3.0

Do talentové soutěže přišla vyzkoušet své štěstí i mladá dívka, která chtěla ukázat, jak umí zpívat. Porota ale vůbec netušila, jak obrovské překvapení je teprve čeká.

Velké množství lidí na světě si ani neuvědomuje, že díky svému talentu se mohou stát slavnými a vydělávat si tím obrovské množství peněz. Jediné, co pro to tyto osoby musí udělat je to, že si zajdou do talentové soutěže, kde porota zhodnotí, jak dobře na tom se svým talentem jsou. Tato dívka přišla do soutěže zazpívat a předčila všechna očekávání.

Lidé mají různé talenty

V současné době se dá považovat za talent i dovednost, která je spíše vtipná a dokáže pobavit publikum. I to je ale talentem, a proto se mnoho lidí už odhodlalo přijít do talentové soutěže a ukázat všem ostatním, co v nich je. Každý talent by měl být oceněn a hlavně objeven. To si moc dobře uvědomovala i mladá dívka, která přišla zazpívat.

Lidé mají někdy příliš vysoké sebevědomí

Někteří lidé přijdou do soutěže s tím, že jdou předvést skvělé vystoupení a je zcela jasné, že umí zpívat. Poté, co ale přijde na řadu ukázka jejich výkonu, je porota z takového soutěžícího trochu zklamaná. Tito lidé se občas totiž příliš snaží přesvědčit ostatní o tom, jak jsou skvělí, a nakonec zase tak skvělí nejsou. V tomto případě to ale bylo naopak.

Na pódium přišla skromná dívka

Dívka jménem Kristen (19 let) se rozhodla přijít do talentové soutěže, kde všem ostatním chtěla zazpívat. Když přišla na pódium, všichni věděli, že je to velice skromná a inteligentní dívka, jelikož když se s ní porota bavila, všechna její slova dávala smysl. Simon Cowell se jí dokonce ptal, proč chce zpívat, a i odpověď na tuto otázku se porotcům velmi líbila. Poté nechali dívku zazpívat.

Kristen všechny ohromila

Hned poté, co Kristen mohla začít zpívat, chvilku se tiše pomodlila a poté dala pokyn, aby se pustila hudba. Jakmile Kristen začala zpívat, tak porotci i diváci začali sledovat její vystoupení s údivem. Její hlas byl dokonalý a píseň zvládla zazpívat bravurně. Nakonec jí každý porotce pochválil a samozřejmě byla Kristen poslána do dalšího kola.

Zdroj: Armnews365