Pes hraje na klavír a snaží se zpívat, zatímco batole tancuje u kytary. Video má přes 20 milionů zhlédnutí

Fotografie: zone46 / Creative Commons / Attribution 2.0

Neuvěřitelný pejsek, který miluje hru na klavír a sám se doprovází zpěvem. Kdo neuvidí, neuvěří. Proto mu jeho majitelé založili kanál na sociálních sítích.

Videa, na nichž jsou hlavními aktéry zvířata nebo děti, mají vždy zaručený úspěch. Natož když jsou na záznamu společně. Toto neuvěřitelné duo již dosáhlo přes 20 milionů zhlédnutí – a naprosto zaslouženě. O to speciálnější je, že na něm můžete vidět psa Buddyho Mercuryho, pojmenovaného po samotném Freddiem Mercurym, jak hraje na klavír a zpívá.

Hudebně nadaný pes

Buddy je samouk, který dokáže hrát na klavír a zpívat. Ano, čtete správně. Skutečně takový pes existuje a níže uvedené video je toho důkazem. Ještě aby nebyl hudebně nadaný, když je pojmenovaný po jednom z největších hudebníků všech dob, Freddiem Mercurym.

Buddy z Long Islandu v New Yorku si vysloužil přezdívku „The Piano Dog“ díky své lásce ke hře na klávesy a zpívání vlastních originálních textů. Talentovaný pes se podle svých majitelů Laurie a Glena Wolfeových nemůže nabažit každého vystoupení, které doma pořádá, a jeho rodina se ráda účastní jeho vlastních malých koncertů.

noty
Fotografie: Pixabay

Vydal vlastní album

Buddy Mercury dokonce vydal album svých největších hitů s názvem Buddy Mercury Sings The Blues, přičemž veškerý výtěžek je věnován přímo zvířecím útulkům – věc velmi blízká Buddyho rodině. Buddy Mercury byl sám adoptován prostřednictvím záchranného centra v květnu 2016 a svou lásku ke klavíru objevil již po 2 měsících v novém domově.

„Chceme pomoci zachránit více zvířat,“ říká majitelka Laurie. Buddy má i svůj vlastní kanál na YouTube a účet na Instagramu, kde ho můžete sledovat. Již nashromáždil značnou základnu obdivovatelů ze světa zvířat i lidí. „Sledující ve skutečnosti natáčejí videa svých mazlíčků, kteří poslouchají a zpívají společně s Buddym,“ říká Glen.

Ve videoklipu níže Buddy pořádá koncert s ročním členem rodiny:

Zdroj: Intriper