Rodinný pes začal kousat paničku ve vaně do ruky. Ta pak ale zjistila, že jí zvíře zachránilo život

Fotografie: Kevin.B / Creative Commons / CC BY-SA 3.0

Někteří psi dokáží vycítit nebezpečí a pokud mají v okolí svého páníčka, snaží se jej chránit. Tento pes udělal to samé, ale jeho majitelka si nejdříve myslela, že se zbláznil.

Jestliže máte doma pejska nebo znáte někoho, kdo toto zvíře doma má, určitě víte, psi jsou hodně závislí na svých majitelích, se kterými tráví hodně času, chodí s nimi na procházku, hrají si s nimi a celkově jsou to velcí parťáci do života. Tento pejsek začal kousat svou paničku do ruky, když se koupala ve vaně, a žena vůbec nechápala, proč to dělá. Pak ale vyšla z koupelny a byla v šoku.

Lidé by si měli pořízení psa rozmyslet

Častokrát se v životě mnoha lidí stává, že nastane nečekaná situace, při které musí odjet, zaplatit větší finanční částky nebo strávit nějakou dobu v nemocnici. Taková situace může nastat u kohokoliv, a proto by si lidé měli pořízení pejska vždy pečlivě rozmyslet, aby se o něj mohl kdykoliv postarat někdo jiný nebo aby nezůstal doma sám.

Dále je potřeba brát v potaz to, že pes vyžaduje hodně pozornosti a nebude mu stačit pouze vypustit na zahradu, aby se sám vyvenčil. Svého psa jistě potěšíte tím, když jej budete brát pravidelně ven a on se bude moci setkávat s ostatními psy. Někteří lidé si však tato fakta neuvědomí a několik měsíců po pořízení psa se jej rozhodnou zbavit tím, že jej dají někomu cizímu nebo do útulku, Stejně na tom byla i tato žena, která však rychle změnila názor.

Za ženou přiběhl do koupelny její pes

Tato žena se rozhodla, že potom, co viděla, jak její pes vyrostl, že jej dá pryč, protože byl příliš velký. Než k tomuto dni došlo, koupala se žena ve vaně a najednou za ní do koupelny přiběhl její pes. Začal jí tahat za ruku ven z vany a žena nechápala, proč to dělá. Nejdříve se jí ven z vany nechtělo, ale když vyšla z koupelny, pochopila.

Dům byl celý v plamenech

Jakmile se psovi podařilo ženu vytáhnout z vany a žena vyšla z koupelny, ihned si všimla, že je její dům celý v plamenech. Pes jí vyvedl až ven z domu a když se dostali před dům, chtěla se žena vrátit domů pro nějaké cennosti. Pes se jí však postavil do cesty a několik sekund poté dům explodoval. V tu chvíli si žena uvědomila, že jí pes zachránil život dvakrát po sobě a už nikdy jí nenapadne jej dát pryč z rodiny.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]