Během svatebního obřadu musela nevěsta zvednout telefon. Z nejkrásnějšího dne jejího života se tak v mžiku stal ten nejhorší

Fotografie: Freepik

Svatební den je jeden z nejkrásnějších dnů v životě ženy. Pro mladý pár se ale tento den bohužel proměnil v noční můru.

Sňatek mezi mužem a ženou je vyvrcholením jejich partnerského soužití a potvrzení jejich vzájemné lásky. Pro mnoho žen je svatba jejich snem a představují si její průběh již od dětství. Jiné to nebylo ani u Adama a Ely z Polska. Jejich vztah trval již delší dobu a jelikož mezi sebou neměli problémy, rozhodli se, že se vezmou. Svatbu plánovali velmi dlouho a velice se na tento společný den těšili. 

Fotografie: Pexels

Stačil jeden telefonát a vše bylo jinak 

Adam a Ela byli párem již více než deset let. Během celého vztahu si šetřili na vysněný dům, ve kterém chtěli jednou společně žít. Když se jim tento sen splnil a dům si koupili, již jim nic nebránilo v tom, aby se vzali. Svatbu plánovali několik měsíců, o tom, co se na ní ale událo, se nezdálo v tom nejhorším snu ani jednomu z nich. Během svatebního obřadu totiž Ele zazvonil telefon. 

Fotografie: Pexels

V první chvíli telefon nechtěla zvedat, protože se na telefonu objevilo neznámé číslo a Ela si nechtěla nechat svůj den zkazit. Jelikož jí ale telefonní číslo volalo opakovaně, rozhodla se telefon zvednout. Zpráva, která z druhé strany přišla, byla opravdu nečekaná a Elu i jejího novomanžela doslova zdrtila. Na druhém konci telefonu se totiž ozvali hasiči, kteří právě byli v místě jejich společného bydliště.

V neštěstí vlastně měli štěstí, že v domě nebyli

V jejich vysněném a milovaném domě, který teprve postupně zařizovali, totiž došlo k výbuchu plynu. Ten způsobil rozsáhlý požár a hasičům se již na místě nepodařilo nic z domu zachránit, pouze šířící se oheň zastavit. Ela se v první chvíli telefonátu smála, myslela si totiž, že jde jen o vtip ze strany jejich kamarádů. Když ale informaci z telefonu sdělila nahlas i ostatním účastníkům hostiny, došlo jí, že se o žádnou legraci nejedná. 

Fotografie: Depositphotos

Z její strany tedy následoval zděšený výkřik a po něm nezastavitelný pláč. Svatební hostina byla ihned přerušena a oba novomanželé se vydali směrem k místu, kde ještě ráno stál jejich domov. Policisté ihned zahájili vyšetřování, protože nebylo vyloučeno zavinění třetí osoby. Adam byl zdrcen, ještě dopoledne měl vše, o čem každý člověk sní, večer se ale ocitl v situaci, že nemá kde bydlet.

Zdroj: UberAlles