Nevěsta dohnala 9letého nevlastního syna k slzám. Na tuto svatbu se bude ještě dlouho vzpomínat

Fotografie: Depositphotos

Přestože bývá svatba o ženichovi a nevěstě, tato mladá žena se rozhodla, že během jejího velkého dne věnuje pozornost také svému nastávajícímu synovi.

Tato žena se rozhodla, že splní přání svého nevlastního syna, a to aby dostal během jejího svatebního dne také prsten – sama však netušila, jak dojemné reakce se díky tomuto gestu dočká. Mladý Juda chtěl vždy matku, která by jej přijala jako vlastního, a Rebekah Seaboltová mu nyní jasně dala najevo, že je tu pro něj, a společně s jeho otcem mu dopřeje život, po kterém vždy toužil.

Neobyčejný svatební den

Před svatebními přípravami si Rebekah vzpomněla na společné rozhovory s jejím nevlastním synem Judem, který jí vyprávěl o tom, jak si přeje, aby dostal během svatby také svatební prsten. Mladá nevlastní matka věčně smutného mládence se tak rozhodla, že mu přání vyplní a připraví pro něj před obřadem speciální překvapení, aby mu konečně vyčarovala úsměv na tváři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashah Photography (@ashahphotography)

Ještě před svatbou tak mladá Rebekah navštívila internetovou stránku Etsy, která se specializuje na prodej ručně vyráběných produktů – zde si objednala malý prsten z růžového zlata, který byl téměř totožný se snubními prsteny manželů. Na prsten mladého chlapce však nechala navíc vyrýt nápis „Navždy budeš součástí naší rodiny“ a datum svatby.

Opravdu dojemné překvapení

Ještě než začal samotný obřad, Rebekah dala prsten Judovi, aby mohl spolu s ní sdílet ten výjimečný okamžik, až si bude brát jeho otce. „Věděla jsem, že nejlepší bude dát mu prsten při našem setkání těsně před obřadem. Hned poté, co mě poprvé uviděl, jsem mu vysvětlila, za proč ho dostal, a on byl tak nadšený, že se dokonce rozbrečel. Byl to opravdu jeden z nejlepších okamžiků v mém životě,“ sdělila během rozhovorů Rebekah.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashah Photography (@ashahphotography)

Je zcela jisté, že mladý Juda si tento moment bude pamatovat do konce svého života. Jeho nevlastní matka mu jasně dala najevo, že jeho život bude od nynějška směřovat k lepšímu, neboť se o něj spolu s jeho otcem řádně postará.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]