Matka náhle omdlela a spadla ze schodů. Zachránil ji její 3letý syn, díky pohádce, na kterou se díval

Fotografie: Depositphotos

Pokud se tváří v tvář ocitnete v situaci, kdy vám jde o život, modlíte se za jediné. Aby byl někdo nablízku a poskytnul vám pomoc. Občas to ale osud zařídí jinak.

Vztah matky a syna ovlivňuje chlapcův budoucí život muže více, než by se zdálo. Máma dává svému chlapci nejvíce citové vazby přibližně do jeho dvanácti let. V tomto období se v dítěti utváří jeho citové vnímání, které si nese celý svůj život. V případě malého Thomase se zdá, že jeho hrdinský čin velmi dobře vypovídá o tom, jakým může být v pozdějším věku dobrým a odvážným mužem. Právem na něj je Kayleigh Boffeyová hrdá.

Fotografie: Unsplash

Osudový okamžik matky Kayleigt

Kayleigh Boffeyová se svým synem žije v domě ve West Mids ve Velké Británii. Její tříletý syn je velmi vnímavý a miluje animovanou pohádku Robocar Poli.

Tento jihokorejský příběh přenese děti k situacím, kde záchranný tým každý den chrání město před různými problémy. Policejní auto, sanitka, hasičský vůz a vrtulník ukazují dětem, jak reagovat na mimořádné události.

Fotografie: Freepik

Jednoho dne odpoledne se Kayleight cítila zle. Myslela si, že ji dostihla únava a nepřikládala tomu zvláštní význam. Netušila však, že se schyluje k tragédii. Když se ráno probudila, přepadla ji ukrutná bolest žaludku. Chystala se sejít dolů po schodech, ale najednou ztratila vědomí, nešťastně spadla a zůstala ležet v bezvědomí pod schody. Její tříletý syn Thomas byl svědkem celé události a ihned běžel k nehybné matce.

Hrdinský čin tříletého Thomase

Thomas se sklonil k matce, která ležela na zemi a nereagovala na jeho hlas. Vzpomněl si na jeho oblíbený pohádkový příběh a rychle zareagoval. Statečný chlapec vytočil číslo tísňového volání a oznámil, že se maminka stále neprobouzí. Na druhé straně se mu ozvala pracovnice Morgane, která velmi dobře a profesionálně reagovala. Udržela chlapce v klidu a získala tak v krátkém čase potřebné informace.

Fotografie: Pixabay

Thomas vyčkal, než dorazí záchranná složka, našel správný klíč k brance před domem a pomohl dostat se záchranářům k matce. Kayleight byla ihned odvezena do nemocnice společně se svým malým hrdinou, kde byla ošetřena se zraněním kolene, kotníku, ramene a kyčle. Za její stav zřejmě mohla kýla a zvětšená slezina. Díky svému nebojácnému synovi se z pádu dobře doma zotavuje a je na něj velmi hrdá. „Je úžasné, že se nebál a naprosto věděl, co má dělat,“ svěřila se dojatá matka.

Zdroj: The Irish Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]