Ženich čekal záhadně dlouho u oltáře. Následně zjistil, že jeho těhotná snoubenka zemřela na mrtvici jen pár metrů od něj

Fotografie: Depositphotos

Ze svatebního dne je většinou nervózní ženich i nevěsta a v tomto případě si ženich myslel, že nevěstě trvá přijít dlouho kvůli tomu, že je nervózní. Ta ale bojovala s velkými bolestmi a nevěděla, zda přežije.

Svatební den by měl být krásný a plný příjemných zážitků jak pro novomanžele, tak pro hosty. Většina svateb se plánuje velice dlouho dopředu, ale mezi plány existuje i to, že ne všechno lze ovlivnit. Příkladem může být počasí nebo v tomto případě zdravotní stav novomanželů. Ženich si totiž myslel, že jeho nevěsta stále nejde k oltáři kvůli tomu, že je nervózní. Později ale zjistil, co se doopravdy děje.

Ženich netušil, co tak dlouho nevěstě trvá

V momentě, kdy se koná nějaká svatba, tak je potřeba počítat s tím, že novomanželé budou zpočátku velmi nervózní. Jde totiž o jejich velký den, na který se dlouho připravovali a záleží jim na tom, aby vše dobře dopadlo. Na této svatbě stál ženich u oltáře velmi dlouho a nejprve si myslel, že jeho nevěsta Jessica nejde z toho důvodu, že je nervózní. Po chvilce ale přiběhl bratranec nevěsty s tím, že Jessice je velice špatně a je v limuzíně.

Jessica se vdávala těhotná

Jessica Guedesová (30 let) se chtěla vdávat v 6. měsíci těhotenství, ale když byla na cestě na vlastní svatbu, stalo se něco, co nikdo nečekal. Limuzína ji vezla na svatbu do kostela v brazilském Sao Paulu, ale v jednu chvíli se jí na cestě udělalo velmi špatně. Jessica si už den před svatbou stěžovala na to, že jí velmi bolí v krku a její rodina si myslela, že jde o úzkosti ze svatby. Ve skutečnosti Jessica trpěla preeklampsií, ale nikdo o tom nevěděl.

Preeklampsie ohrožuje život ženy i dítěte

Jestliže jste doposud neslyšeli o pojmu preeklampsie, tak se jedná o stav, kdy placenta nepracuje správně. Když placenta nedokáže fungovat tak, jak má, nedochází ke správnému zásobování vyvíjejícího se plodu kyslíkem a živinami z krve matky. Tento stav většinou postihuje prvorodičky, ale může se objevit i u žen, které rodí podruhé.

Fotografie: Pexels

Bratranec přiběhl na svatbu pro pomoc

Když stál ženich Flavio Gonçalvez (31) u oltáře, z ničeho nic na svatbu přiběhl bratranec nevěsty a prosil o pomoc. Naštěstí se Flavio živil jako hasič a uměl podávat první pomoc. Když přiběhl k limuzíně, uviděl Jessicu, která ležela na sedačkách. Jessica se ještě probrala a řekla, že jí hodně bolí za krkem, ale poté omdlela. Flavio ji vyndal z vozu a začal ji ihned oživovat. S první pomocí mu pomáhali i kolegové hasiči, kteří byli na svatbě jako hosté.

Jessica byla ve vážném stavu

Následně byla žena převezena do nemocnice, kde bylo zjištěno, že měla Jessica mrtvici, která vznikla kvůli preeklampsii a vnitřnímu krvácení. Chirurgové provedli urychleně císařský řez a Flaviu a Jessice se tak předčasně narodila holčička jménem Sophia. Vážila pouhých 930 gramů a měla 34 cm. Jessice museli lékaři odebrat dělohu a pokoušeli se ji udržet při životě. To se jim ale bohužel nepovedlo a Jessica umřela chvilku po porodu.

Fotografie: Pexels

Smutný Flavio

Když se o smrti mladé ženy dozvěděla rodina i Flavio, nemohl tomu nikdo uvěřit. Podle její rodiny byla Jessica celou dobu zdravá a neměla ani problémy s tlakem. Flavio byl zdrcen tím, co se mu stalo a stále si připadal jako ve špatném filmu. Utěšoval se ale tím, že se nyní musí postarat o svou dceru a být silný. Orgány Jessicy byly darovány těm, kteří je potřebují a zachránila tak život ještě dalším lidem.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*