40letý muž, kterého prohlásili za mrtvého, byl po 7 hodinách nalezen živý v mrazicím boxu v márnici

Fotografie: Depositphotos

Zázraky se zřejmě skutečně dějí. Důkazem toho je tento 40letý muž, u něhož byla konstatována smrt. Byl odvezen do márnice, ale při identifikaci si jeho příbuzní všimli něčeho zvláštního.

Tělo mrtvého muže bylo odvezeno do márnice. Najednou se však vrátil do života. Ne, to není příběh z knihy nebo sci-fi filmu, takový případ se skutečně stal. Navíc ne poprvé. Situace jako tato se již několikrát opakovala a pro rodiny pacientů je to vždy obrovské trauma. Na jednu stranu se můžete těšit z toho, že se váš zesnulý příbuzný probudil zpět k životu, na druhou stranu, kdyby si ho nikdo nevšiml, zabil by ho chlad v mrazáku nebo pitva.

Muž byl prohlášen za mrtvého

Čtyřicetiletý muž, kterého lékař po nehodě prohlásil za mrtvého, byl umístěn do lednice v márnici. Po 7 hodinách však začal projevovat známky života. Tato neobvyklá událost se stala elektrikáři z Indie. Dne 18. listopadu Sreekeshe Kumara srazila motorka v Moradabadu. Jeho stav byl kritický. Když byl převezen do nemocnice, lékař muže několikrát prohlédl a konstatoval smrt.

Fotografie: Pexels

Několik hodin v márnici

Poté přišel obvyklý postup. Zesnulý byl umístěn do márnice, aby jej patolog mohl druhý den vyšetřit a provést pitvu. O 7 hodin později dorazila do márnice rodina mrtvého muže, aby identifikovala mrtvolu a podepsala pitevní dokumenty. Mužova švagrová Madhu Bala si najednou všimla, že se muž hýbe. Kolem těla Sreekeshe Kumara se shromáždili další členové rodiny, kteří zaznamenali totéž. Ihned zavolali lékaře a následně policii.

Na hranici života a smrti

Po vytažení z lednice byl Sreekesh Kumar, který se nacházel v podchlazeném stavu, odvezen do lékařského střediska v Meerutu. Byl nějakou dobu v kómatu, ale jeho stav se začal postupně zlepšovat. „Lékař nás ujistil, že už mu žádné nebezpečí nehrozí,“ řekli novinářům příbuzní pacienta.

Zda byl 40letý elektrikář po nehodě ve stavu klinické smrti, nebo byl naživu a lékař jednal z nedbalosti, není známo. Nebo se podle lékařského ředitele nemocnice stal zázrak? „Ve 3 hodiny ráno službu konající lékař vyšetřil pacienta, ale nezjistil mu puls. Uvedl, že pacienta několikrát vyšetřil, až poté jej prohlásil za mrtvého,“ řekl místním médiím doktor Shiv Singh, který je hlavním lékařem města Moradabad.

Zdroj: UsaToday

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]