Muž neměl vůbec nic a žil jen pro svou hudbu. Porotci talentové soutěže spadli ze židle, když začal hrát

Mladý muž šel do talentové soutěže předvést tu jedinou věc, na kterou byl pyšný. A tou věcí byla jeho hudba. Všichni z něj byli nadšení.

Talentové soutěže patří k těm nejoblíbenějším pořadům vůbec. Vždy se těší z obří sledovanosti, takže není divu, že se neustále natáčí nové a nové řady. A v jedné z těchto talentových soutěží přišel na pódium muž, který sám o sobě řekl, že nemá nic, jen svoji hudbu, kterou nadevše miluje. A toto vystoupení ho nakonec proslavilo po celém světě.

Měl jenom svoji hudbu

Tokio Myers je muž, který naprosto ohromil porotce, publikum i televizní diváky. Během konkurzu Tokio řekl, že vyrůstal v jedné z nejdrsnějších částí Londýna, což vlastně znamenalo, že hudba hrála v jeho životě dost významnou roli. A také řekl, že mu jeho otec koupil klávesy, když mu bylo pouhých 9 let a on od té doby hrál hodiny a hodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tokyo Myers 〽 (@tokyomyers)

Bohužel si nemohl dovolit studovat na London School of Music, ale tvrdě pracoval a proto mu bylo nakonec nabídnuto stipendium. A tak si začal pomalu plnit svůj sen. Když vyšel na podium, řekl, že předvede provedení „Claire de Lune“ od Debussyho. Všichni porotci byli z jeho představení naprosto unešení.

Díky soutěži je nyní slavný

Tokio absolutně netušil, že ho tato soutěž nakonec proslaví po celém světě. Nyní je z něj slavný pianista a skladatel, který si získal miliony fanoušků. Nakonec se totiž stal vítězem soutěže British Got Talent 2017. Kdyby se neodhodlal a do soutěže se nepřihlásil, nyní by neměl takovou slávu, jakou má. Podívejte se na jeho skvělé vystoupení.

Zdroj: Newsner