Stydlivá dívka předvedla svůj osobitý talent. Porotci za celou svou kariéru nic podobného neviděli

Fotografie: Televízia JOJ / Creative Commons / Attribution 2.0

Stydlivá dívka vykročila na pódium talentové soutěže a působila, že přes svou stydlivost nevypustí z úst ani hlásku. Když však začala hrát hudba, projevila se jako světová hvězda.

Tato dívka na sebe strhla pozornost celého světa poté, co vystoupila v talentové soutěži America’s Got Talent. V danou chvíli vůbec nezáleželo na tom, zda postoupí, nebo celou soutěž nakonec vyhraje, její vystoupení bylo tak specifické, že na ni už nikdo nikdy nezapomene. Navíc jí v té době bylo pouhých 13 let.

Určitě jste o této mladé dámě už slyšeli

Není možné, abyste o této dívce jménem Cortney Hadwin ještě neslyšeli, ale pokud skutečně nevíte, o koho jde, čeká vás veliké překvapení. Cortney v sobě skrývala talent, který porotci, publikum ani diváci u televizních obrazovek snad ještě za celou éru talentových soutěží u nikoho neviděli.

Nervozitu vystřídal sebevědomý projev

Protikladem jejího vystoupení bylo především její úvodní představení sebe sama. Na pódium přichází dívka, která drží mikrofon pevně oběma rukama – a kdyby měla nadpřirozenou schopnost být neviditelná, okamžitě by ji využila, jak se styděla. Jak se ale o pár minut později ukázalo, její strach byl zcela zbytečný.

Fotografie: Pixabay

Vystoupení se strašidelnými kreacemi

Začala hrát hudba, Cortney se zhluboka nadechla a spustila píseň od Otise Reddinga Hard to Handle, což je mimochodem hudebník 50. a 60. let. Pro 13letou dívku skutečně neobvyklý výběr. Cortney začala zpívat a hýbat se, jako kdyby se na pódiu narodila. Byla tak sebevědomá, osobitá, originální! Její kreace v někom mohly vzbuzovat až strach, ale vše, co dělala, se k ní tak náramně hodilo.

Mířila přímo do finále

Svým vystoupením si vysloužila obrovský potlesk a jednoho z porotců, Howieho Mandela, který ji přirovnal k Janis Joplin, zaujala natolik, že dívku poslal přímo do finále skrze takzvaný Golden Buzzer. Cortney sice soutěž nevyhrála, ale rozhodně byla jednou z nejvýraznějších osobností celé 13. řady soutěže America’s Got Talent.

Podívejte se na Cortneyino jedinečné vystoupení na níže uvedeném videu:

Zdroj: BBC

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*