Otec tajně natočil dceru při čištění bazénu. Během několika vteřin předvedla číslo z jiného světa

Fotografie: Andrew Krizhanovsky / Public domain

Annika Coverly neboli „Anni“ z Pensacoly na Floridě, nedávno ukradla srdce milionů diváků na TikToku svým všestranným představením „Girl on Fire“ od Alicie Keys.

Anni zpívala píseň v naději, že její táta Tom zachytí tento hvězdný výkon na kameru. Dívka rozhodně nemůže být šťastnější, jelikož opravdu uspěl. Tom zachytil skutečný hit, který osmileté dívce vyprodukoval celosvětovou slávu. Její přístup bylo neuvěřitelný a s publikem byla v jedné ráži. Samotné video na youtube, nabíralo denně několik statisíců zhlédnutí.

Vystoupení nadchlo skutečně každého

Po několika dnech okomentovala video i samotná Alicia Keys, avšak nebyla jediná z celebrit, které si Anni všimli. Dívka byla naprosto ohromena neuvěřitelnou odezvou, které se jí dostalo od online komunity. Tom řekl pro ABC News: Bylo to pro ni největší posílení sebevědomí a samozřejmě neuvěřitelný okamžik.“ Anni to viděla úplně stejně, jelikož si v tu chvíli připadala, že za něco stojí a může světu skutečně něco nabídnout v oblasti hudby.

Stala se inspirací nejen pro děti

Malá dívka také doufá, že inspirovala další malé nadšence s talentem a je jí naprosto jedno v jakém oboru. „Chci, aby věděli, že splnění a následování snů je skutečně možné, protože každý člověk je originální a výjimečný“, dodala Anni. I za tato slova sklidila dívka obrovské ovace a je zcela zřejmé, že se stala v očích veřejnosti velice oblíbenou malou hvězdou.

Malá dívka s mikrofonem skutečně válela

Slova malé dívky byla rozhodně pravdivá, avšak způsob jak vyniknout před světem není vůbec snadný. Dá se ale říct, že nemožný také není a právě tato dívka to dokázala. Podívejte se na epické vystoupení Anni ve videu níže a sdílejte tento příběh, abyste inspirovali a povzbudili svoje okolí. Minimálně je alespoň vhodné ocenit skutečný talent, který Anni rozhodně má.

Nabídli smutnému důchodci zahrát si na piano. Unikátní představení shromáždilo během 15 sekund 200 lidí

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]