Diváci očekávali, že uvidí mladou amatérskou krasobruslařku. Během 20 vteřin nadšeně jásali

Fotografie: Depositphotos

Krasobruslení je sportovní odvětví, které v sobě kombinuje ladnost, talent a schopnost přenést emoce na led. Díky této kombinaci často vznikne jedinečná podívaná.

Dokázat na led přenést emoce, které zpěvák vložil do doprovázející písně a to vše protnout dokonale laděnou choreografií, to je pravé umění. Přesně takové vystoupení se povedlo Mariah Bell, americké krasobruslařce, jež je proslulá díky své krasobruslařské technice, ale také expresivnímu stylu, který na ledě předvádí. Účastnila se několika mezinárodních soutěží, včetně Mistrovství světa.

Vystoupení, které vás vtáhne do děje

Na streamovacím portále YouTube se nedávno objevilo video, které zachycuje jedno z vystoupení této talentované krasobruslařky, která se narodila v roce 1996 v Kalifornii. Její dojemnou choreografii vhodně doplňuje píseň, kterou si ke svému vystoupení zvolila a vzniká tak jedinečná kombinace, jež nutí diváka se na vystoupení dívat znovu a znovu.

Vystoupení, které talentovaná krasobruslařka předvedla na legendárním večeru se šampiony, podpořila písní oblíbené zpěvačky Celine Dion – The Power of Love. Podle webu MadlyOod na ledě dokázala zkombinovat své atletické nadání, cit pro krasobruslení, ale i schopnost přenosu emocí na okolní publikum. To totiž zůstalo jejím vystoupením doslova ohromeno.

Porota kritizovala 12letou dívku kvůli výběru té nejnáročnější možné písně. Do 10 vteřin všichni jásali

Elegance a půvab přenesená na led

Vystoupení, které se na ledě odehrává, je plné technických prvků, které mladá Mariah předvádí bezchybně a s elegancí. Nemusíme ale být odborníci na krasobruslení, aby nás dokázala do děje vtáhnout. Právě její schopnost vtáhnout do děje je něco, co lidi kolem nutí nespouštět z ní zrak. Díky jejímu vystoupení byly v tento večer vybrány finance pro organizaci, která zachraňuje životy.

Mariah na toto vystoupení nejen pečlivě trénovala, také si delší sobu rozmýšlela, jaké kreace předvede. Na ledě, před zraky několika tisíc diváků, předvedla neuvěřitelné akrobatické kousky a posunula tím hranice krasobruslení zase o kousek výš. Nedávno jsme na deníku SvětKreativity informovali čtenáře také o dalším vystoupení na ledě, 10letá krasobruslařka okouzlila publikum svou choreografií.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]