Veronika (10 let) okouzluje publikum krásnou choreografií při krasobruslení. Je budoucí legendou

Fotografie: Sandro Halank / Creative Commons / Attribution 2.0

Veronika je doslova budoucí legenda. Vyzařuje z ní nevinnost, vyrovnanost a půvab. Její choreografie je téměř dokonalá a píseň vystoupení krásně a inspirativně doplňuje.

Málokterý sport na světě v sobě mísí tolik prvků jako krasobruslení. Je spojením hudby, bruslení a tance, v němž je základem úspěchu originální choreografie. Tento velkolepý sport zahrnuje mnoho těžkých složek, není to jen bruslení, ale také procítění hudby a pokus o spojení s publikem. Všechny tyto aspekty už desetiletá Veronika ovládá. Mnoho lidí je po zhlédnutí tohoto videa překvapeno a my sami jsme také velmi ohromeni. Je těžké uvěřit, že je jí pouhých 10 let.

Umění doprovázené krásnou písní

Veronika Zilina je desetiletá bruslařka z Moskvy, která uchvacuje diváky svou vyrovnaností, nevinností a půvabem. Vystoupení, jež upoutalo pozornost celého světa, byl její tanec na ledě, zatímco v pozadí hrála píseň Hallelujah, kterou zpívá Alexandra Burke. V krasobruslení se písně vybírají tak, aby určovaly rytmus a tempo. Choreografka zvolila tento song, jenž složil legendární Leonard Cohen, a dokonale tak doplnila andělskou vznešenost vystoupení.

Píseň, jedna z vůbec nejpopulárnějších, pojednává o proměně utrpení v oslavu. Veronika je možná příliš mladá na to, aby zažila mnoho bolesti. Svými vytříbenými pohyby, které dokonale synchronizovala s emocionálně strhující hudbou, však jako by usměrňovala transcendentální energii v elektrizující ukázce umění.

bílé lední brusle
Fotografie: Piqsels

„Tanec“ pod noční oblohou

Lidem naskakovala husí kůže při pohledu na Veroničiny elegantní atletické pohyby. V sále nezůstalo jediné oko suché, protože její bezchybné provedení dojímalo a fascinovalo celý dav. Nakonec snadno vyhrála soutěž a získala si srdce milionů lidí na celé planetě.

Na začátku si diváci svítí do tmy mobily. Vypadá to jako nádherná noční obloha s desítkami hvězd. Tato hvězdná obloha a fantastický výkon dívky dělají z tohoto klipu okouzlující celek. Podívejte se na velkolepé představení ve videu níže.

Zdroj: Wmj