Krasobruslař vzdoruje gravitaci pomocí jedinečných pohybů. Předvedl vzdušné vystoupení, které nikdo jiný nedokáže

Fotografie: Deerstop / Creative Commons / Public Domain Dedication

Milovníci tanečních a sportovních vystoupení budou nadšeni tímto videem. Mladý krasobruslař na ledě zazářil a předvedl krásné profesionální pohyby.

Sportovci se musí hodně snažit a pravidelně trénovat, aby dosáhli určitých výsledků. Někteří na činnost, pro kterou se rozhodli, mají velký talent – a jiní naopak musí hodně trénovat, aby dosáhli určitých úspěchů. V každém případě se snaha cení a tento mladý sportovec předvedl, že i muži mohou při krasobruslení vypadat ladně.

Mladí a nadějní sportovci

Někteří lidé se pro sport narodili, a tak s ním začnou velmi brzy. Jako první si jejich talentu všimnou rodiče a pokud ho nebudou ignorovat, dovedou své dítě za profesionály kvůli tréninku. U některých lidí se ale talent nebo zájem o určitý sport objeví až v mládí nebo v dospělosti a stále mají hodně šancí na to, aby se stali slavnými nebo alespoň velmi úspěšnými sportovci.

Skvělá sportovní kariéra

Pokud se u osoby s talentem nebo se zájmem o sport projeví šikovnost, brzy si toho všimnou i ostatní a postupně se tento člověk prosadí. Ve sportu je hlavní nepolevovat, protože pouze trénováním se člověk může zdokonalovat a být ještě lepším. Tento mladík si natrénoval krasobruslařské číslo a při jeho vystoupení bylo vidět, že tento sport ho velmi baví.

Fotografie: Pixabay

V případě, že byste rádi viděli krasobruslaře, jenž dokáže na ledě téměř létat, je to tento mladík. Jeho pohyby při vystoupení jsou hodně energické, ale zároveň nepůsobí tvrdě. Dalo by se říct, že je velmi elegantní a přesně ví, co má dělat. Nebojí se ani skoků do výšky, které ho naučili jeho trenéři a choreografové, již s ním vystoupení připravovali.

Zakončení celého vystoupení

Mladík vystupoval na píseň s názvem Flow Like Water, což v překladu znamená „proudit jako voda“. Krasobruslař svým vystoupením tuto píseň vystihoval, jelikož byl svižný, přesný a téměř se nezastavil. Jeho lehkost a perfektně načasované pohyby byly téměř neuvěřitelné a mladík si tímto vystoupením získal srdce mnoha diváků.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*