Ohromující show v přímém přenosu, mladý umělec má neskutečný talent

Jistě vám něco řekne populární soutěž Británie má talent. Jedná se o talentovou televizní soutěž, jejíž obdoba byla vysílaná i ve verzi české. V Anglii se tento pořad vysílá již 13 let. Mezi porotce, kteří se v soutěži objevili, můžeme zařadit například Amandu Holden, Pierse Morgana, Davida Hasselhoffa, Michaela McIntyra, Aleshu Dixon, nebo Davida Williamse.

Nesmíme však zapomenout na nejznámější osobnost, která je s tímto pořadem spojená. Je to samozřejmě Simon Cowell, který je považován za jednoho z nejpřísnějších porotců. V roce 2016 se soutěže Británie má talent účastnil i velice nenápadný Nicholas Bryant, který porotu i všechny přítomné diváky jednoznačně překvapil. Podívejte se jak.

Nenápadné hudební sólo se proměnilo v koncert

Když Nicholas nakráčel na pódium a zasedl za klavír, nikdo by si nepomyslel, co tento nenápadný muž vlastně chystá. Jeho muzikantské sólo nezačalo zrovna slavně, a tak se porota začala obávat, zda má pianista skutečně šanci postoupit. Po pár tónech, které se ozvaly z piana však porotci i diváci v hledišti zbystřili.

K muzikantovi se totiž na pódiu přidal celý orchestr mladých lidí s houslemi, trubkami a kytarami. Bylo to ohromující. A aby toho nebylo málo, dokonce s sebou Nicholas přivedl i pěvecký sbor mužů a žen, kteří začali na balkóně zpívat hned vzápětí, co na pódium zavítali další hudebníci.

V hledišti se však taktéž zdvihli mladí lidé s houslemi a přidali se v rytmu písně Don’t Stop Me Now. Na postranním balkóně pak zase překvapil mladý kytarový sólista. Zážitek to musel být pro všechny přítomné famózní. Tento energií nabitý koncert asi nikdo nečekal. Pokochejte se sami v přiloženém videu.

Hudební dráha Nicholase Bryanta

Nicholas je velice talentovaným hudebníkem. Na klavír hraje od svých čtyř let. Také umí hrát na housle, které poprvé uchopil do rukou v šesti letech. Je členem a rovněž i hlavní osobou ve smyčcovém kvartetu a také poskytuje nadaným muzikantům lekce klavíru. V roce 2016 vystoupil se sborem, který se pojmenoval jako The Collaborative Orchestra and Singers.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]