Nástup 65 tanečníků v talentové soutěži sklidil rozporuplné emoce. Během 20 vteřin všichni zírali

Fotografie: AngryBiceps / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Do talentové soutěže se přihlásila taneční skupina, která všechny překvapila. Přišli s naprosto originálním vystoupením, jež všechny nadchlo.

Talentové soutěže se vysílají již dlouhé roky a některá témata už se tak mohou opakovat. Jestli jste si mysleli, že už vás nemůže nic překvapit, pak se podívejte na toto vystoupení. Jak uvádí web Podaj, něco takového tu ještě nebylo. Hned 65 tanečníků předvádí dechberoucí číslo, a dokonce všem pošlou i jasný vzkaz. Porota ani komentující nešetřili chválou.

65 tanečníků v dokonalé souhře

Do oblíbené talentové soutěže America’s Got Talent dorazila velká skupina tanečníků z Francie. Celkem 65 lidí ze skupiny Murmuration se na pódiu seřazuje do pěti řad tvořících pyramidový tvar. Na vrcholu je pak jeden tanečník, který celé vystoupení řídí. Všichni jsou oblečení v černém, jen na rukou mají natažené dlouhé bílé rukavice.

A jsou to právě ruce, jež používají během celého čísla. Perfektně synchronizovanými pohyby vytvářejí do rytmu nejrůznější obrazce. Pak zapojí i své klobouky, které mají červenou barvu, a nakonec vytáhnou i malá světýlka, jimiž opět kouzlí na černém pozadí. Na závěr pak ze svých rukou vytváří nápis: „Stop nenávisti. Potřebujeme lásku a jednotu.“

Porotci se báli vystoupení té nejstydlivější dívky v historii. Její nadpozemský hlas je zvedl ze židlí

Ovace nebraly konce, to tu ještě nebylo

Publikum šílí a nadšeně tleská. Neuvěřitelné vystoupení. Tanečníci si po zásluze užívají ovací ve stoje. „Tohle byla úplně jiná liga toho, co jsme tu kdy viděli,“ pochválil jejich vystoupení nadšený obávaný porotce Simon Cowell. „Přinesli jste do té hudby život, nechali jste ji ožít. Byli jste tak sehrání. Bylo to naprosto kouzelné,“ řekla k jejich výstupu další porotkyně Heidi Klum.

Nebylo divu, že tato originální skupina byla okamžitě poslána bojovat do dalších kol. Z jejich vystoupení byli nadšení i fanoušci na internetu, kteří připojili tisíce pochvalných komentářů. „Sledoval jsem téměř každou sezónu AGT a mohu s jistotou říci, že toto je zdaleka nejlepší výkon, jaký jsem kdy viděl,“ napsal jeden z nich.

„Pokaždé, když sleduji tuto skupinu, běhá mi mráz po těle. Jsou tak dobří a jejich přesnost je bezvadná,“ přispěchal další s pochvalou. Ve videu níže můžete sami posoudit, jestli jsou slova chvály oprávněná. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na skvělé vystoupení v soutěži Česko Slovensko má talent. Mladá soutěžící překvapila pěveckým výkonem i příběhem o šikaně.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*