Ze zpěvu malé dívky měli všichni doslova husí kůži. Porotkyně se neudržela a porušila všechna nepsaná pravidla

Fotografie: Depositphotos

Holčička zazářila v soutěži Amerika má talent. Do finále se sice nedostala, přesto vystoupila se známou zpěvačkou, která ji o to požádala. Diváci byli naprosto překvapeni jejím výkonem.

Spousta dětí se pravidelně objevuje v talentových soutěžích. Rodiče asi doufají v jejich úspěch, přece jen jsou na své ratolesti náležitě pyšní. Pro děti je to ale určitě velká zátěž, kterou často pod náporem tlaku nedokážou vydržet. Takže většina z nich v pozdější době ani nemá šanci se prosadit a ti, kteří chtějí, se znovu přihlašují do jiného druhu soutěže, až jsou starší. Protože 10leté dítě jistě nepojede na světové turné pod náporem fanoušků a médií.

Postup do finále se nekonal

Nadějná malá zpěvačka Celine Tam hladce proplula castingem díky svému úžasnému talentu. Všechny absolutně učarovala plností svého hlasu, a to včetně poroty, která byla naprosto nadšená. Všichni televizní diváci se nemohli dočkat dalšího kola a toho, co jim vlastně ještě předvede. Bohužel je její písnička nepřesvědčila natolik, aby ji posunuli až do finále. Předběhli ji jiní a malá zpěvačka z toho byla opravdu velmi zklamaná. Přesto ale dosáhla jinačího úspěchu.

Vystoupení se zpěvačkou

Dostalo se jí nevídané pocty, kterou jiní účinkující nezískali – a určitě se díky tomu i více zviditelnila. Dostala totiž šanci si zazpívat s jednou z porotkyň, Helene Fischer, jež pochází z Německa. Patří mezi hvězdy světového formátu a děvče ji naprosto učarovalo svým výrazným hlasem, jeho jasností a líbezností. Sama porotkyně ji o to požádala a byla to nevídaná podívaná. Nikdo to nečekal, ani samotná porotcovská parta neměla o ničem ani ponětí.

dívka talent

Porotci jsou úplně uneseni, když 10letá holčička začne zpívat. Jen počkejte, až ji uslyšíte

Helene ji poprosila o to, aby si společně zazpívali píseň Raise Me Up, která je její oblíbená. Děvče se svým výkonem obletělo celý svět díky zveřejnění na internetu a získalo spoustu nových fanoušků. Takže jí paradoxně více pomohlo vystoupení s porotkyní než samotná soutěž, ta je totiž dětmi naprosto přehlcená, protože není limitovaná žádným věkem a zúčastnit se může kdokoliv.

Malé děti v televizních soutěžích

Jak už bylo zmíněno výše, je otázkou, zda takové děti vůbec patří do zábavního průmyslu. Spousta hvězd, které se dostaly na výsluní v nízkém věku, později s přicházející pubertou rychle upadla. Potkaly je například různé závislosti nebo psychické potíže a vše dávaly za vinu právě veškerému tlaku z venčí, jenž na ně byl vyvíjen kvůli účinkování v showbyznysu. Není zdravé vystavovat děti nadměrnému stresu. Měly by si spíše užívat dětství.

Zdroj: Youtube

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*