Desetiletý chlapec ohromil porotu talentové soutěže svou verzí písně od Freddieho Mercuryho. Jeho výkon nelze popsat slovy

Fotografie: Depositphotos

Mít nadané dítě je snem každého rodiče. Poslechněte si talent desetiletého chlapce, který svým výkonem ohromí každého z nás.

Nadaných dětí je velká spousta. Nejen záznamy jejich vystoupení, ale i jejich příběhy můžeme zahlédnout na internetu snad každý den. Jistě už jste viděli v magazínu či na YouTube videa malých dětí, kteří mají hlas jako zvon nebo profesionálně hrají na klavír, kytaru, housle a jiné. Dítě, na něž se podíváme dnes, vám vžene slzy do očí a způsobí husí kůži po celém těle. 

Fotografie: Pixabay

Desetiletý chlapec svým zpěvem ohromil

Teprve desetiletý chlapec jménem Alex Pirvu dokázal něco, co mnoho jiných dětí nedokáže. Ohromil nejen porotu, publikum, ale i všechny lidi, kteří jeho hlas slyšeli. Poslechněte si video a věřte, že i vám bude běhat mráz po zádech. Nejctihodnější na celém vystoupení je, že chlapec nevidí, ale i tak se naučil zpívat a pamatovat pouze podle poslechu. 

Fotografie: Pixabay

Alex Pirvu zazpíval píseň od skupiny Queen s názvem The Show Must Go On – Show musí pokračovat. Jistě si můžete všimnout, že je malý Alex slepý. A právě i přes takové omezení tento chlapec vše bravurně zvládl. Na podium zažíval velký stres, bál se reakcí všech přihlížejících, ale obavy se nenaplnily. 

Je to až k neuvěření

Možná tomu neuvěříte, ale malý Alex nejenže přes svou slepotu překrásně zpívá, ale hraje i na klavír. Tohle je více než dechberoucí. Má obrovský hudební talent, který se jednoznačně musí podpořit. Na klavír hraje již od velmi útlého věku a v šesti letech již uměl zahrát složité písně. Velmi si oblíbil zpěváka Freddieho Mercuryho a chce být známý stejně jako on. 

Fotografie: Pixabay

Alex byl slepý, už když se narodil, avšak hudba ho vždycky dokázala rozveselit. Miloval ji od narození a jakmile se naučil mluvit, vyslovil, že až bude moct, stane se nejposlouchanějším zpěvákem, kterého budou mít lidé rádi. Rodiče svého syna podporovali ve všem, co sám Alex chtěl, ale stále věděli, že je to nemožné. On se však nevzdal a všem ukázal opak.  

Zdroj: Youtube / Next Star