Stydlivá dívka se postarala o pěvecké představení roku. Má tento skrytý talent jako jediná na světě

Fotografie: Małgorzata Wolak / Creative Commons / Attribution 3.0

Jednou z oblíbených hudebních show je také The Voice. Jedná se o pěveckou soutěž, kde porotci nemají jinou možnost hodnocení, než na základě jejich sluchu.

Jedinečnost této soutěže spočívá v tom, že porotci nevidí toho, kdo před nimi vystupuje. Na vystupujícího totiž nevidí, téměř celou dobu jeho vystoupení jsou k němu otočeni zády. Díky tomu je tato soutěž opravdu nezaujatá, porotci hodnotí účinkující pouze na základě jejich pěveckého talentu. Jejich vystoupení dokonce nepředchází ani rozhovor, porotci tedy nevědí, s kým mají tu čest.

Mnohdy je právě odhalení plné tajemství

Často se během této soutěže stává i to, že si porotci nejsou jisti, jestli za nimi vystupuje muž nebo žena. I takové překvapení může na jednoho nebo více z nich čekat ve chvíli, kdy se otočí. Právě otočením totiž dávají najevo, že o daného interpreta mají zájem. Před sebou mají tlačítko, díky kterému tento zájem projeví.

Jakmile se tak rozhodnou a tlačítko zmáčknou, nejen že se u jejich stolku rozsvítí nápis vyjadřující zájem o daného zpěváka, také se jejich židle otočí a porotce se tak setká se soutěžím tváří v tvář. Otočit se může libovolný počet porotců, pokud to ale ani jeden z nich neudělá, daný účinkující ze soutěže vypadává.

Dokonalá souhra klavíru a hlasu 10letého chlapce je důkazem, že ve světě hudby je věk jen číslo

Trvalo jim to, nakonec ale tlačítko zmáčkli

Ve známé soutěži se rozhodla svůj talent předvést i osmnáctiletá Erika Szakács z Nyárádszentbenedeku. Ke svému vystoupení si vybrala píseň kapely Radiohead – ‚Creep‘. Porotci se svým rozhodnutím dlouhou dobu čekali, ve chvíli kdy ale píseň přešla do své obtížné fáze a Erika se musela poprat s vysokými tóny, hned dva z porotců měli jasno.

Ostatní dva na sebe se svým finálním rozhodnutím nenechali dlouho čekat a po chvíli ono tlačítko zmáčkly také. Konec písně si tak Erika užívala s pohledy všech porotců, všichni čtyři vyjádřili zájem o to, aby s nimi talentovaná dívka spolupracovala. Ta si ke své spolupráci nakonec vybrala svoji jmenovkyni Eriku, kterou ne dívce nejvíce zaujala její přirozenost.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]