Na pódium přišla s nejtěžší písní na světě. Matka 2 dětí svým výkonem odzbrojila porotu i moderátory

Fotografie: Televízia JOJ / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Maminka 2 malých dětí se rozhodla jít za svým největším snem a zkusit štěstí v talentové soutěži. Její výkon omráčil všechny přítomné v sále, zvláště jednoho z porotců.

Linda McLoughlin je maminka 2 dětí, která se rozhodla splnit si svůj velký sen – stát se zpěvačkou. V dnešní době talentových soutěží vzala příležitost za pačesy a rozhodla se přihlásit do jedné z nich. V tu dobu se začal psát její osud v Ireland’s Got Talent. Její výkon zvedl celý sál ze židle. Zlatý bzučák ji rovnou poslal do živého semifinále.

Všem přítomným spadla brada

Agentka zákaznického servisu Linda McLoughlin postavila Louise Walshe a další porotce Michelle Visage, Denise Van Outen a Jasona Byrna na nohy, když předvedla píseň Listen od Beyoncé. Porotce Louis Walsh byl vystoupením natolik uchvácen, že zpěvačku v tu chvíli odměnil tím nejcennějším – zlatým bzučákem, který ženu poslal přímo do živého semifinále.

„Všechno to bylo trochu surrealistické, ještě mi to úplně nedošlo. Neměla jsem ponětí, co se to stalo, ale teď, když mám čas nad tím přemýšlet, je to samozřejmě úžasné,“ uvedla Linda s neskrývaným nadšením. Linda, která pochází z Cabra v severním Dublinu, dodala, že byla obzvláště potěšena, že právě Louis byl tím porotcem, jenž ji podpořil.

V semifinálovém kole všem vyrazila dech

Když přišla semifinálová kola s živými vystoupeními, Linda opět všechny přítomné odzbrojila svým výkonem. Zvolila píseň Power of Love, kterou zpívaly Jennifer Rush a Celine Dion. Skladba je považována za jednu z nejnáročnějších. I přes to se ji rozhodla zazpívat. Zdá se, že Irsko má svou novou hvězdu. Nenechte si ujít její talent.

Když si před porotou sundala přehoz, celé divadlo ovládlo ticho. Její omezení je zároveň požehnáním

Zdroj: Meath Chronicle

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]