Slepice v talentové soutěži zahrála na klavír vlasteneckou píseň

Fotografie: Hippopx

Talentové soutěže každoročně probíhají v několika zemích světa. Porotci zde hodnotí talent soutěžících. Tentokrát na pódium dorazila slepice.

Soutěže talentů vždy probíhají na podobném principu. Soutěžící se musejí představit porotcům, kteří hodnotí jejich výkon. Většinou začínají své vystoupení po zodpovězení několika dotazů od hodnotících. Některá vystoupení bývají šokující nejen pro porotce, ale i pro samotné publikum. Někdy je to i tím, že je vystoupení hodně netradiční, jako tomu bylo v tomto případě, kdy soutěžícím byla slepice.

Soutěžící nejsou vždy jen lidé

Občas se v takovýchto soutěžích stane, že soutěžícím není člověk, nýbrž zvíře. Diváci měli doposud v talentových soutěžích možnost spatřit různá zvířata, se kterými přišli jejich majitelé, aby ukázali talent svých mazlíčků. V tomto případě bylo zcela netradiční i samotné zvíře, jímž byla slepice. O to více šokující pro všechny diváky bylo to, že pro ni byl připraven malý klavír.

Nejdříve se vystoupení nekonalo

Majitelé nejdříve slepici představili porotě a divákům v publiku. Prozradili, že mají v úmyslu nechat slepici zahrát na malý klavír, jenž byl pro ni nachystán. V první chvíli však zvíře hrát odmítalo. Bylo pravděpodobně vystresované prostředím a situací, která v sále nastala. Porotci se již chystali vystoupení ukončit, když v tu chvíli se stalo něco neuvěřitelného. Slepice opravdu začala zobákem mačkat klávesy.

Zvíře dostalo ještě jednu šanci

Všichni v sále v tom okamžiku byli naprosto šokováni tím, co viděli. Slepice začala hrát na klavír vlasteneckou píseň. Publikum začalo aplaudovat dokonce ve stoje. Nadšení porotci byli rozhodnuti, že chtějí vystoupení slepice vidět znovu, a zvíře tedy nechali postoupit do dalšího kola. To však ještě netušili, co bude příštím vystoupením.

V dalším kole čekalo porotu překvapení

Pro druhé kolo si majitelé slepice připravili ještě o něco zajímavější vystoupení. Rozhodli se vystoupit rovnou s dvojicí těchto domácích zvířat. Porotci i publikum se znovu setkali se slepicí z prvního kola. Tentokrát ji však doprovodil její kohoutí kamarád. Bohužel vystoupení nedopadlo podle představ majitelů, ani porotců. Ani jedno zvíře kvůli stresu nezahrálo jedinou notu, a porota tedy jejich vystoupení zklamaně ukončila.

Slepice a kohout získali kariéru

Konec v soutěži však neznamenal pro zvířata ani pro jejich majitele konec kariéry. Byli zváni do různých pořadů, kde nadále ukazovali svůj hudební talent, a tím bavili diváky i posluchače. Majitelé dokonce časem potvrdili, že někdy slepice navigují na klávesy laserem, ale některé úhozy znají nazpaměť. Vystoupení trvala pravidelně až do chvíle, kdy jedna ze slepiček zemřela. Zanechala však velmi hezké vzpomínky ve všech, kteří měli možnost spatřit ji při jejím vystoupení.

Zdroj: Pulzo