Chlapec se po svém vystoupení v talentové soutěži rozplakal

mikrofon a zpěvák v pozadí
Fotografie: Freepik

Děti jsou občas zmatené z toho, co se děje okolo nich. Často tak dávají své emoce velice najevo, i když nechtějí. Tento chlapec zazpíval v talentové soutěži a hned poté se rozplakal.

Na malých dětech je krásně vidět, že ještě nevědí, co je to lhaní, a tak většinou řeknou pravdu narovinu, i když občas není příliš hezká. Zároveň neumí příliš skrývat emoce a přetvařovat se tak, jako to dělají dospělí lidé. Tento chlapec se vydal ukázat svůj talent do jedné soutěže a hned poté, co dozpíval, se rozplakal dojetím.

Děti neskrývají své emoce

Pokud máte vlastní děti nebo máte alespoň nějaké malé děti v rodině, se kterými jste občas v kontaktu, jistě jste si už všimli, že děti často pláčou. Je to většinou z toho důvodu, že neumí správnými slovy vyjádřit své pocity a pokud se jim něco nelíbí nebo se cítí nekomfortně, tak jednoduše začnou plakat. Na rodičích a dospělých lidé je potom ta práce, přijít na to, co danému dítěti je a co mu vadí.

Jakmile děti povyrostou a naučí se trochu mluvit, občas vám mohou říct i něco, co je vlastně urážlivé, ale oni o tom netuší. Některé děti tak až do určitého věku nechápou, co se kolem nich děje nebo o čem se to vlastně dospělí baví. Plno dětí je proto zmatených a někdy reagují velice emočně. Děti ve věku 10 let už sice trochu chápou řeči dospělých, ale přeci jen jsou někdy zaskočení vyjadřováním cizích lidí a netuší, jak na to reagovat. Stejně na tom byl i chlapec, který byl v talentové soutěži a po vystoupení se rozplakal.

Chlapec zazpíval v talentové soutěži

Talentové soutěže se konají po celém světě a každým rokem se jich účastní velké množství lidí. Porotci se tak v průběhu soutěže a castingů setkávají s mnoha lidmi. Někteří je potěší svým výkonem a jiní zase spíše zklamou nebo pobaví. Tentokrát ale přišel do soutěže chlapec ve věku 12 let, který chtěl ukázat, jak umí zpívat.

Chlapec vynechal den školy

Chlapec si pro své vystoupení vybral píseň s názvem Feeling Good od Niny Simone. Ten den, kdy chlapec přišel do talentové soutěže, vynechal školu, aby si mohl vyzkoušet, jaké to je, vystupovat před velikým publikem a před porotci. Společně s chlapcem přišla do soutěže i jeho maminka a tatínek, kteří čekali v zákulisí, zatímco byl chlapec na pódiu.

Maminka měla zbytečné obavy

Podle všeho měla chlapcova maminka obavy z toho, jak vše dopadne, ale později se ukázalo, že tyto obavy byly zcela zbytečné. Poté, co mladík zazpíval, byla porota v šoku a všichni poslali chlapce do dalšího kola. Rodiče i chlapec byli velice šťastní a chlapec se na pódium dokonce dojetím rozplakal.

Zdroj: Armnews365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*