Teprve 11letá dívka zazpívala jedinečným hlasem známou klasiku ze 60. let. Porota ji zlatým bzučákem poslala rovnou do finále

Fotografie: DDgars / Creative Commons / Attribution 2.0

Tato malá dívka ohromila svým vystoupením diváky i porotu. Velký pěvecký talent má nakročeno do úspěšné budoucnosti. Na její verzi známé písně se můžete podívat ve videu.

Ve švédské verzi známé talentové soutěže se představila teprve jedenáctiletá Margaux Flavet. A nepřišla sama. Doprovod a podporu po celou dobu soutěže jí dělal její přítel Morris. Už po zaznění prvních tónů bylo jasné, že na podium přišla neobyčejně talentovaná dívka. Porotě to neuniklo a za její výkon ji odměnili „zlatým bzučákem“.

Její první láska ji celou dobu povzbuzovala

Margaux před začátkem vystoupení představuje divákům svého nejlepšího přítele Morrise, s nímž se kamarádí již mnoho let. Roztomilé něžnosti, které si ti dva projevují, roztaví nejedno srdce. Morris je podle ní přemýšlivý, laskavý a hezký. Může si s ním povídat o všem. Oba mají jasno v tom, že až vyrostou, určitě se vezmou.

Pak už Margaux přichází na pódium a publikum ji vítá potleskem. Výběrem písně se trefila do černého. Známá píseň, At Last od Etty James, přenese všechny do dob minulých a vnese do sálu závan nostalgie. Kdybyste zavřeli oči, ani ve snu by vás nenapadlo, že píseň zpívá teprve jedenáctiletá slečna.

Porotkyně ocenila její nádherný hlas a poslala ji do finále

Jedna z porotkyň vyzrálost jejího hlasu také okomentovala: „Když vidím Margaux, vidím dospělou ženu v těle malé dívky.“ Vystoupení ji natolik ohromilo, že udělala něco, co nikdo nečekal. Zmáčkla „zlatý bzučák“ a poslala talentovanou dívku rovnou do finále. Ta už neudržela slzy a na pódium přiběhl i Morris, aby s ní sdílel okamžik tohoto nevýslovného štěstí a úspěchu.

Posuďte ve videu, zda se ve Švédsku zrodila další hvězda světového formátu. Možná jednou bude kráčet ve stopách svých slavných předchůdců. Švédsko totiž mělo vždy co nabídnout. Je to domovina notoricky známých kapel ABBA, Roxette a Ace of Base. I mnoho dalších švédských interpretů se dokázalo prosadit na světové hudební scéně.

Margaux nedávno oslavila čtrnácté narozeniny a zpěv ji stále baví. Písním z dob minulých se věnuje i nadále. Její nejoblíbenější je píseň Love of My Life od skupiny Queen. V repertoáru má také píseň Can’t Help Falling In Love od Elvise Presleyho. S Morrisem jsou stále spolu, a tak se možná skutečně naplní to, co si už dávno slíbili, a brzy se vezmou.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*