Je jednou z přeživších letecké havárie, při níž zemřelo 107 lidí. V talentové soutěži její hlas přesvědčil Simona, aby stiskl zlaté tlačítko

Fotografie: Depositphotos

Pokud si pamatujete na nehodu letadla z roku 2005, možná víte i o tom, že ze 107 cestujících přežili pouze 2 lidé. Mezi nimi byla i tato dívka, která později přišla do talentové show zpívat.

V minulosti se odehrálo několik leteckých havárií a vždy při nich umřelo velké množství lidí. Jen když se stal zázrak, někteří lidé přežili, ale podstoupili dlouhou léčbu a jejich osud byl velmi nejistý. Tato dívka jménem Kechi Okwuchi přežila leteckou havárii z roku 2005, kdy zemřelo 107 lidí.

Leteckou havárii přežili pouze 2 lidé

Je velmi překvapující, pokud nějakou leteckou havárii někdo přežije. Když bylo dívce Kechi Okwuchi teprve 16 let, zažila pád letadla. Tuto tragickou událost přežili pouze 2 lidé, ale dlouho bojovali o svůj život a lékaři nevěděli, zda vůbec přežijí a jak bude vypadat jejich budoucnost.

Dívka se musela dlouhodobě léčit

Dívce bylo teprve 16 let, měla celý dlouhý život před sebou, ale bohužel byla součástí letecké tragédie. Utrpěla popáleniny 3. stupně a na celém jejím těle lékaři provedli 100 operací. Nikdo z lékařů nemohl říct jistě, že to Kechi přežije, a jediné, co zbývalo, bylo čekat, jak to všechno dopadne.

Kechi to nevzdala

Protože Kechi přežila a bylo jisté, že její život nekončí, rozhodla se pokračovat ve studiu. Nakonec své vzdělání ukončila jako jeden z nejlepších studentů ze třídy. Protože utrpěla popáleniny 3. stupně a doposud si nese následky z havárie, naučila se používat hudbu jako lék na její trauma.

Fotografie: Pexels

Dívka šla do talentové soutěže

Jelikož Kechi zpěv pomáhal v jejím životě přežít mnoho těžkých chvil, zašla vyzkoušet své štěstí i do talentové soutěže. Poprvé se dostala až do finále, ale soutěž nevyhrála. Za dva roky šla do soutěže znovu a zde se v soutěži America’s Got Talent se probojovala až do konce, protože Simon Cowell stiskl po jejím prvním vystoupení zlaté tlačítko, a tím ji poslal až do finále.

Kechi moc dobře věděla, že když půjde do talentové soutěže, půjde si za svým cílem a bude si plnit své sny. I když poprvé v talentové soutěži nevyhrála, moc dobře věděla, že může své štěstí zkusit znovu, ale hlavně si uvědomila, že díky této šanci si našla svůj hlas a mohla si dokázat, že je šampionkou.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]