Taneční skupina předvedla světové číslo plné akrobacie. Porotu dostala komplikovanými prvky

Fotografie: PxHere

Jejich vystoupení bylo tak bombastické, že má divák pocit, že se snad ocitl na zahájení olympijských her. A porota ho také náležité ocenila.

V Americké verzi oblíbené talentové soutěže se představila i skupina tanečníků z Filipín. Jejich vystoupení bylo doslova nabité složitými prvky a akrobacií. Níže ve videu se můžete podívat na jedno z jejich semifinálových vystoupení, které nenechalo porotu ani diváky chladnými. Tentokrát si nacvičili číslo s obručemi, jež využívají k tvorbě originálních tanečních prvků.

Na pódiu předvádí jeden prvek za druhým

Podívejte se na záznam jejich semifinálového vystoupení, kde kouzlili s hula hoop obručemi. Čtrnáct tanečníků vypilovalo práci s tímto neposedným náčiním k dokonalosti. Po celou dobu hraje energická hudba a na pódiu se to hemží tanečníky, kteří předvádí jeden akrobatický prvek za druhým. Chvílemi ani divák neví, kam se dříve podívat. Proskakování obručemi, salta, přemety, ale i žonglování – to vše zvládají, jako by se nechumelilo.

Je to přesně ten typ představení, u kterého si říkáte, jak se tohle někdo může naučit. Nebojí se ani skutečně nebezpečných prvků a když jeden z nich proskočí obručí, jež je asi 3 metry vysoko, zůstává nad tím rozum stát. Publikum šílí, jejich křik však zaniká v hlasité hudbě. Plně se tak projeví, jakmile hudba dohraje a představení končí.

Je to taneční skupina světového formátu

Skupina si užívá zasloužené ovace ve stoje, nejen od diváků, ale i samotné poroty. Toto představení mělo skutečný náboj. Další prvek, který diváci přijali s nadšením, byl DJ skupiny, jenž po celou dobu představení mixoval hudbu za pultem, a to se také hned tak nevidí. „Urban Crew“ si tak vysloužila i postup do samotného finále soutěže.

Fanoušci, kteří toto představení zhlédli, nešetřili chválou. Jeden z nich však vysvětlil, co má tato skupina za problém:Jejich ‚problém‘ je v tom, že to vypadá tak jednoduše. Ale není! Jde o neuvěřitelně pokročilý a nebezpečný výkon. A aby to vypadalo tak jednoduše a bez námahy, je téměř nemožné. Jaká skvělá show!“

Další fanoušek neskrýval své nadšení: „Tato taneční parta může startovat na jakýchkoli koncertech, festivalech nebo jakékoli příležitosti na světě. Je to ta nejzábavnější taneční skupina pro slavnostní příležitosti, jakou jsem kdy viděl.“ Zda se jim podaří vyhrát celou soutěž, se teprve uvidí. Už teď se však zapsali mezi ty nejlepší účastníky, které kdy tato soutěž měla. O jejich nezpochybnitelném talentu se můžete sami přesvědčit ve videu níže.

Zdroj: Madlyodd