Madonna ve zdravotních problémech: Její manažer popsal, co se skutečně stalo

Madonna zpěvačka
Fotografie: chrisweger / Creative Commons / CC BY-SA

Madonna byla převezena do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Výpovědi členů její rodiny a jejího manažera se však liší. Rodina si myslela, že ji může ztratit nadobro.

Madonna žije na vrcholu slávy již několik desetiletí. Ani po šedesátce nepřestává bavit své fanoušky, a proto se aktuálně připravovala na turné s názvem The Celebration Tour, kde měla představit svou hudbu posledních 4 dekád. První koncerty se měly uskutečnit příští měsíc, byla však nalezena v bezvědomí a převezena do nemocnice na jednotku intenzivní péče.

Její manažer popsal, co se skutečně stalo

Ikonická zpěvačka měla vyrazit na své turné příští měsíc, ale kvůli náhlým zdravotním problémům byly plány odloženy. Manažer zpěvačky, Guy Oseary, vydal prohlášení, v němž podrobně popisuje, co se v posledních dnech s Madonnou dělo. Zpěvačka byla údajně nalezena v bezvědomí ve svém bytě v New Yorku.

Kvůli vážné bakteriální infekci byla rychle převezena do nemocnice. Oseary napsal: „V sobotu 24. června se u Madonny rozvinula vážná bakteriální infekce, která vedla k několikadennímu pobytu na JIP. Její zdravotní stav se zlepšuje, ale stále je v lékařské péči.“

Některé výpovědi se rozcházejí

Manažer dodal, že se od 64leté zpěvačky očekává, že se plně uzdraví. Tato slova se však zdají trochu podezřelá, protože příbuzný zpěvačky v rozhovoru řekl, že posledních pár dní nikdo pořádně nevěděl, jakým směrem se bude její stav ubírat. Rodina se připravovala na nejhorší, tedy Madonninu smrt.

„Proto je to od soboty drženo v tajnosti. Všichni věřili, že ji můžeme ztratit, a taková je realita,“ vyjádřil se jeden z příbuzných. Uvedl také své obavy ohledně toho, že Madonna si myslí, že je neporazitelná, za posledních několik měsíců i výrazně zhubla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Plán turné se bude muset změnit

Podle nedávné aktualizace od Osearyho se zdá, že zpěvaččina situace je pod kontrolou, ale její plán se bude muset změnit. Řekl: „V tuto chvíli budeme muset odložit všechny závazky, včetně turné.“ Zpěvačka už byla propuštěna z JIP, ale stále je v lékařské péči.

Za současné situace bude její turné odloženo na pozdější termíny. Posledním Madonniným příspěvkem na Instagramu před touto šokující zprávou byly fotografie ze zákulisí příprav jejího nadcházejícího turné. Pod příspěvek napsala: „Klid před bouří.“

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]