10letý chlapec byl tak nervózní, že náhle utekl z jeviště talentové soutěže. Potom se ale vrátil a ohromil celou porotu

Fotografie: Depositphotos

Když chlapec šel na pódium, všem říkal, že je nervózní. Nikdo ale netušil, že je jeho nervozita tak silná, že uteče z jeviště pryč.

Desetiletý chlapec měl jeden velký sen, o kterém doufá, že se mu jednou splní. Sní o tom, že jednou bude rockovou hvězdou. A aby se mu tento sen splnil, přihlásil se do známé talentové soutěže Britain’s Got Talent. Když přišel jeho čas, začal být velmi nervózní a dokonce ani nechtěl vystoupit. Jak toto všechno dopadlo?

Uteče z jeviště

Na desetiletém Josephovi bylo opravdu velmi vidět, že je nervózní. Když vstoupí na jeviště a porotci se ho začnou ptát na různé otázky, tak ze začátku odpovídá, ale potom se k překvapení všech otáčí a utíká z jeviště pryč. Pokud si ale myslíte, že za to, že utekl, mohly nervy, tak jste na omylu. On měl totiž plán, kterým chtěl překvapit všechny porotce i diváky.

Asi minutu poté, co opustil jeviště, se totiž vrací oblečený jako rocková hvězda. Na sobě měl koženou bundu a držel elektrickou kytaru. Potom zavolá, jestli jsou lidé v Manchesteru připravení na opravdový rock a začne hrát klasiku Johnny B Good od Chucka Berryho. Svým úžasným vystoupením, vzhledem, hlasem a stylem zapůsobil na všechny porotce. A to měl přece v plánu.

Postupuje do dalšího kola

Všichni porotci se shodli na tom, že opravdu není jednoduché zpívat a hrát na kytaru zároveň. Myslí si, že z chlapce bude jednou rocková hvězda. Opravdová. Simon Cowell mu dokonce řekl, že byl fantastický a že má opravdu skvělou osobnost. Od všech porotců dostal jasné ANO a postoupil do dalšího kola soutěže.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*