Řidič autobusu měl podezření, že mezi cestujícími zahlédl pohřešovaného chlapce. Ihned zastavil a šel jednat

Fotografie: Depositphotos

Matka nahlásila zmizení svého syna z knihovny. Policie ihned vyhlásila pátrání a zveřejnila popis chlapce. Do hodiny se ozval vyděšený řidič autobusu, který získal podezření.

Neuvěřitelný příběh se odehrál v San Franciscu v USA. Zoufalá maminka nahlásila ztrátu svého 3letého syna, jenž zmizel z knihovny. Policie rozeslala informace s popisem, jak chlapec vypadá a co měl na sobě v den jeho zmizení, což se osvědčilo, protože řidič autobusu Tim Watson díky své všímavosti získal zvláštní pocit, že v zadní části autobusu možná vidí chlapce odpovídajícího popisu.

Řidiče autobusu přepadl zvláštní pocit

Asi hodinu po vyhlášení pátrání po malém chlapci a vydání jeho popisu, měl řidič autobusu Tim Watson zvláštní pocit. V zadní části autobusu seděl muž s chlapcem, jenž vypadal přesně, jak policie uvedla. Tim si také všiml, že chlapec má slzy v očích. Muž má 3 vlastní děti a jeho otcovský instinkt byl v plné pohotovosti. Ale netušil, jak zahájit akci, aniž by vzbudil podezření únosce? Tim vymyslel skvělý plán.

Muž vymyslel geniální plán

Tim celou situaci promyslel a došel ke geniálnímu plánu. Počkal si na další zastávku, kde vypnul motor a došel až do zadní části autobusu. Začal se vyptávat cestujících, zdali někdo z nich neviděl zelený batoh, který neznámá osoba nahlásila jako pohřešovaný. Tim však potřeboval jediné, prohlédnout si chlapce více zblízka.

Fotografie: Pixabay

Musel si být jistý, že se jedná o zmizelého chlapce, po němž teprve před hodinou vyhlásila policie pátrání, než spustí nějakou větší akci. Musel znovu zkontrolovat tvář i oblečení dítěte. Kdyby se mýlil, dopustil by se veliké chyby. Mohl by vyděsit celý autobus.

Řidič autobusu si byl zcela jistý

Tim si najednou byl zcela jistý tím, co vidí. Chlapec v autobuse bylo stejné dítě, které bylo nahlášeno jako pohřešované. Posadil se zpět na místo řidiče a nenápadně zavolal policii, ta byla na další zastávce už připravena. Únosce byl zatčen a chlapec, který byl incidentem traumatizován, se znovu shledal se svou maminkou.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*