Váš osud a životní karmu ovlivňuje váš rok narození. Podívejte se na svůj tibetský horoskop a tabulku mevy

Fotografie: Pixabay

Staří Tibeťané věřili, že osud je každému předurčen podle toho, ve kterém roce se narodil. Podle roků je sestaven i tibetský horoskop, ve kterém můžete zjistit, co vás čeká.

Všeobecně známých dvanáct znamení zvěrokruhu se dělí podle data narození. Tibetský horoskop je členěn podle roku narození a klasifikuje se v takzvané Mevě. Meva utváří část vašeho osudu, charakteru, rozhodnutí a také určuje, jakou budete mít v životě karmu. Podívejte se, do jaké skupiny podle roku narození patříte.

Meva 1

Vaše mysl je neklidná a máte tendenci myslet negativně. Přestože se snažíte být otevření a přátelští, ostatním může vadit vaše tvrdohlavost. Umíte se přizpůsobit situaci. Kvůli citlivé duši jste háklivý na bolest a utrpení, jež chcete vymazat alkoholem nebo drogami. Můžete mít problémy s ledvinami, močovým a reprodukčním systémem.

Meva 2

Jste přátelští a milí, agrese je pro vás naprosto cizí. Máte talent vidět detaily a jste velmi ambiciózní. Přestože se hodně staráte o ostatní, nesnažíte se být vůdcem, avšak největších úspěchů dosáhnete až po 40. roce života. Máte tendenci naslouchat emocím a ne rozumu, milovanému člověku se naprosto odevzdáte. Při své zálibě ve sladkostech si dávejte pozor na nadváhu. Vaším slabým místem je páteř a trávicí systém.

Meva 3

Jste individualista s pozitivním přístupem k životu a nejvíce si ceníte nezávislosti. Ve vztazích však můžete být poněkud tvrdohlaví. Největší úspěch vás čeká ve věku 34–38 let. Peníze k vám snadno přicházejí, ale také odcházejí. Jste snadno závislí a měli byste se více starat o své nohy.

žena peníze brýle
Fotografie: Freeimages

Meva 4

Vám občas chybí vůle, přesto máte pozitivní přístup k životu. Ostatní vás ale často využívají, protože jste příliš přátelští. A to i přes to, že si kolem sebe stavíte pomyslnou zeď, přes kterou jen tak někoho nepustíte. Neradi mluvíte na veřejnosti, i tak ale dokážete ostatní bavit. Jste náchylní k problémům s klouby a k onemocnění dýchacích cest.

Tajemství čínského znamení zvěrokruhu. Podle data narození odhalíte svou skutečnou osobnost

Meva 5

Váš život je buď černý, nebo bílý. Druzí lidé vás buď zbožňují, nebo nenávidí. Na všechna témata máte svůj názor a je velmi obtížné vás přesvědčit o opaku. Ve vztahu často dominujete díky své silné osobnosti, která však není moc tolerantní. Dávejte si pozor na nádory a problémy s tlakem.

Meva 6

Máte vynikající intuici i vůdčí schopnosti. Motivujete ostatní k práci, proto se vám daří spíše v týmu. Máte velké ambice, které vám ale mohou ublížit pokud, míříte příliš vysoko. Jste člověk spokojený sám se sebou i se životem, zastavit vás může jen strach ze selhání. Dávejte si pozor na sklon k perfekcionismu, může zastínit skutečný cíl. I své emoce držte pod kontrolou, mohou být spjaty se srdečním onemocněním, bolestí hlavy a s nervovými poruchami.

žena úsměv účes
Fotografie: Freeimages

Meva 7

Umíte přilákat pozornost ostatních, neboť jste vynikající řečník. Bohužel vám chybí dostatek energie a odhodlání dosáhnout vrcholu bez pomoci ostatních. O pomoc si však umíte požádat a nestydíte se za to. Ve vztahu jste oddaný a láskyplný partner, na kterého je absolutní spolehnutí.

Vyberte si svitek a zjistěte, co vás v nejbližší době čeká: V každém se skrývá přesný scénář, ale jen jeden je váš

Meva 8

Jste velmi tvrdohlavý a názory neměnící člověk. Dokážete však přesvědčit ostatní, aby oni změnili svůj způsob myšlení. Jste tichý, klidný, konzervativní člověk, avšak velmi duševně silný. Vaše zdraví nic neohrožuje, budete se těšit dobré formě až do stáří.

Meva 9

Jste velmi citlivý a jemný člověk. Snadno se rozpláčete u smutných filmů. Dávejte si však pozor na své emoce, mají příliš velkou moc nad vaší myslí. Zkuste více poslouchat rozum. Jste idealista, romantik a neumíte hrát hry. Dávejte si pozor na problémy se srdcem a spánkem.

Zdroj: PlanetaPL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]