Ženy narozené v těchto 5 znameních zvěrokruhu jsou předurčené stát se skvělými matkami

Fotografie: Depositphotos

Podle některých příznivců znamení zvěrokruhu je možné podle data narození určit, jakou budete mít osobnost, to může platit i na výchovu vašich potomků.

Horoskopy vám mohou nabídnout náhled do vaší budoucnosti, ať už jde o výklad na jeden den nebo měsíce dopředu. Souhvězdí, v němž jste se narodili však může ovlivnit i více, zejména pak prozradí něco o vašich povahových rysech či osobnosti. Astrologové tak označili ta znamení zvěrokruhu, jejichž zástupkyně mají předpoklady k tomu, aby byly výbornými matkami.

Fotografie: Unsplash

Lvi jsou dost trpěliví

Ženy narozeny od 23. července do 22. srpna by měly být skvělými matkami, zejména proto, že jsou zpravidla trpělivější než ostatní. Zároveň jim však nedělá problém přitvrdit a být přísnější ohledně dodržování stanovených pravidel. Navíc bývají lvice zpravidla milující ženy ať už ve vztahu k partnerovi nebo dítěti.

Fotografie: Unsplash

Emocionálně vyvážené váhy

I když se mohou ženy narozené mezi 23. září do 23. října vyhýbat učení s dětmi, o to více jsou schopny jim porozumět. Zpravidla mají ke svým ratolestem přátelský přístup a dávají jim dostatek svobody při jejich seberozvoji. Zároveň jsou však emocionálně vyvážené a bravurně zvládají řešení konfliktů.

Fotografie: Unsplash

Starostlivý raci

Příjemné prostředí pro malé děti dokáží vytvořit matky narozené mezi 22. červnem a 22. červencem. Potřeby jejich dětí jsou pro ně na prvním místě a snaží se jim vyhovět téměř okamžitě. Zároveň jsou račice vskutku starostlivé a milující maminky, které jsou vždy připraveny pomoci svým potomkům.

Fotografie: Unsplash

Štíři dokáží podpořit

Maminky v tomto znamení mají na prvním místě svou rodinu, zejména pak své ratolesti. Jejich narozeniny s nimi oslavíte v rozmezí 24. října a 22. listopadu, nečekejte však žádnou divočinu, štíři totiž znají své hranice a umí je nastavit i při výchově. Pokud by se však dítě dostalo do maléru, máma ho z něj díky své síle a odhodlání dokáže dostat.

Fotografie: Unsplash

Střelec umožní dítěti se rozvíjet

Maminky s datem narození od 23. listopadu do 21. prosince bývají často ve výchově liberálnější, to však nemusí být na škodu. S dítětem budou mít více přátelský vztah, umožní tak však svému dítěti plně rozvinout svůj potenciál. Střelkyně dokáží své děti motivovat k činění vlastních rozhodnutí a nechat je tak se osamostatnit.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]