Nejintimnější tajemství jednoho z nejsilnějších znamení zvěrokruhu

Fotografie: Getty Images

Kruh znamení zvěrokruhu se nachází ve sluneční soustavě a souvisí s ekliptikou, nikoliv s konstelací. Tato znamení jsou tedy 12 úrovní ekliptických částí. Asi před 2000 lety byla každá tato část pojmenována podle nedalekých souhvězdí tak, jak je známe dodnes.

Mnoho lidí neví, co vlastně tato znamení vyjadřují

Často slýcháme: „Narodil jsem se ve znamení Střelce“ nebo „Já jsem Lev, a ty?“ Ve skutečnosti ale spousta lidí netuší, co vlastně znamení zvěrokruhu vyjadřují. Někteří astrologové jim říkají znamení zvěrokruhu Slunce.

Jaké je ale nejenergičtější znamení? Je to Štír. Jeho síla je velmi mocná. Je ale obklopena jizvami minulosti. Prochází jím spoustu emocí a Štíři chápou bolest i žal mnohem lépe než kdokoliv jiný.

Fotografie: Freepik

Štír je znamení, které odpovídá nejlépe lidskému utrpení. Obklopuje ho temnota, ale vždy si najde způsob, jak vyjít na světlo a začít od začátku. Původním symbolem Štíra je had. Ten symbolizuje obnovu a znovuzrození. Je to tvor, který se dokáže zbavit kůže a omladit ji. Štír tak odhazuje několik svou skořápku a nevědomky touží po obnově.

Štíři mají trpělivost, vytrvalost i vůli

Bez ohledu na situaci si najdou způsob, jak se postavit na vlastní nohy. V tom spočívá jejich síla a citová vazba. Je spojován se smyslnou stránkou života. Je starostlivý a milosrdný. Také ale náchylný k bolesti, smutku a osamělosti. Na rozdíl od Ryby a Raka je ale v některých situacích tvrdší.

Štír se dostane tam, kam jiní ne. Vycítí dobrého člověka a může znát pravdu, kterou se snaží skrýt. Přijímá temnou stránku každého, protože chápe, že je jeho nedílnou součástí. Štír si velmi snadno uchová své tajemství. Jestli vám ale bude důvěřovat, máte vyhráno. Vždy se mu podaří všechno zjistit, takže před ním nic neskryjete. Nedá se oklamat.

Fotografie: Freepik

Lidé v tomto znamení často pracují ve zdravotnictví, včetně psychologické terapie. Vědí, jak hluboce porozumět člověku a jsou to nejlepší psychologové. Pokud jde o vztahy, být se Štírem vám změní život. Spojení, které spolu vytvoříte, bude více vědomé. Můžete si přivlastňovat jeho rysy, žárlit nebo mít pocit, že ho můžete ovládat.

Štír je ale velmi poutavý a svému partnerovi oddaný. Ze začátku může být nedůvěřivý, protože vidí to, co ostatní nevidí. Několika vyvoleným lidem se ale povede vstoupit do jeho světa.