Slepé ženě se třásly ruce i hlas z extrémní nervozity. Během 5 vteřin však zvedla celý sál ze židlí

Fotografie: Depositphotos

America’s Got Talent je oblíbenou talentovou soutěží, ve které se každý rok objeví velký počet unikátních umělců. I přesto, že soutěž běží již několik let, někteří účinkující dokáží ohromit.

Existuje několik vystoupení, které se doslova zapíší do historie této talentové soutěže. O některých takových talentech jsme vás již v minulosti na stránkách SvětKreativity informovali, jednalo se například o talentovaného iluzionistu nebo nadanou zpěvačku. I přesto, že porotci již za roky soutěže viděli spoustu talentů, 17letá zpěvačka jim dokázala vyrazit dech.

Vystoupení, které se během chvíle stalo hitem internetu

Talentová show America’s Got Talent se těší velké zálibě, podle webových stránek nbc je v zahraničí v současné době vysílána její 18. řada. Jedná se o soutěž, kde před porotou lidé ukazují svůj talent. Ti následně hodnotí, jestli je jejich vystoupení zajímavé nebo nikoliv. K tomuto hodnocení používají tlačítko, pokud se jim vystoupení nelíbí, mohou zmáčknout tlačítko červené a dát tak najevo jejich negativní názor.

Naopak, pokud je vystoupení opravdu zaujme, mohou zmáčknout tlačítko zlaté. Toto tlačítko má v soutěži jedinečnou moc, účinkujícího totiž pošle rovnou do finále samotné soutěže. Každý z porotců ale může toto tlačítko zmáčknout pouze jednou, proto je jasné, že si jej šetří jen na opravdové talenty. Za pěvecký výkon si ho zasloužila například maminka 2 malých dětí, o tom jsme vás již v minulosti informovali.

Talent nejen vezpívání, ale také ve hře na klavír

Emotivní výkon, který si toto jedinečné ocenění zasloužil také, byl zpěv mladé Putri Ariani. Jedná se o 17 letou dívku z Indonésie, která je od narození slepá. Být v talentové soutěži bylo jejím přáním od malička. Nyní se rozhodla jej splnit a myslím si, že to byl ten správný čas“ bylo vyjádření rodinného přítele, který Putri doprovázel. Ke svému vystoupení si vybrala nejen zpěv, ale předvedla také jedinečnou hru na klavír.

Nástup 3leté tanečnice na pódium považovali diváci za roztomilý pokus. Během 5 vteřin všem zavřela ústa

Putri je talentovanou zpěvačkou, která má v současné době na svém kontě již 2 alba a několik samostatných singlů. Její kariéru ale začalo právě vystoupení v talentové soutěži, kterým dobyla svět. O zajímavostech z jejího života informuje například web Hollywoodlife, její videa jsou jedny z nejsledovanějších na internetu a je také velmi často streamovaná na hudební aplikaci Spotify.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]