Teprve 7letá holčička oplývá jedinečným hlasem. Vánoční klasikou na videu okouzlila miliony posluchačů

dívka zpívá koledy
Fotografie: Pixabay

Teprve 7letá dívka vystoupila s vánoční klasikou, která se dotýká srdcí všech posluchačů. Její hlas však píseň pozvedává do zcela jiných výšin.

Claire Ryann je malá holčička, která už ve svých 7 letech vzala svět útokem. Její krásný zpěv a kouzelný úsměv se dotkly celého světa. Chtěli byste ji poslouchat znovu a znovu, ať už máte dobrou, nebo špatnou náladu. Její neuvěřitelný talent se šíří internetem a každý, kdo video s jejím vystoupením zhlédne, se neubrání opětovnému přehrání. Ostatně se můžete přesvědčit sami.

Dívka oplývá neuvěřitelným talentem

O tom, že tato holčička má neuvěřitelný talent, není pochyb. Zpívá se sebevědomím v hlase, který působí, jako by během svého krátkého času zde na zemi nic jiného nedělala. Je velice těžké nenechat se dojmout, když Claire Ryann zpívá vánoční klasiku Silent Night, již všichni moc dobře znají.

Píseň neodmyslitelně patří k vánočním svátkům a atmosféra, jakou dokáže navodit, je až neuvěřitelná. Zvláště pokud s ní vystupuje tak zdatná pěvkyně, jako je právě Claire Ryann. Její nádherný dětský hlásek dodává písni punc nevinnosti a něžnosti, jenž vás nutí zavřít oči a vychutnávat si představení pouze ušima.

flétna
Fotografie: Pixabay

Bere svět útokem

V dnešní době internetu se významný talent jen tak neutají. Každý, kdo je součástí emotivního vystoupení, okamžitě vytahuje mobilní telefon z kapsy a natáčí, aby výsledné video mohl zveřejnit na internetu, okomentovat a čekat na reakce sledujících. Počty zhlédnutí se navyšují enormní rychlostí, stejně tak počet sdílení.

Tak se dívčin hlas roznesl po celém světě. Všichni, kdo ji viděli na videu, oněměli úžasem. Není se co divit. Ostatně se můžete přesvědčit i sami. Níže uvedené video představuje Claire Ryann a její přednes vánoční koledy Silent Night. Co na to říkáte? Neuvěřitelný talent, který se tak často nevidí.

Zdroj: Delbart