Dívce se při nástupu na pódium celý sál posmíval. Po tom, co předvedla, se ale všichni styděli

Fotografie: Smial / Free Art License

20letá žena z Brightonu byla označena za nejšťastnější soutěžící ze všech, když slavní umělci will.i.am, Jennifer Hudson, Gavin Rossdale a Sir Tom Jones zmáčkli buzzer na poslední chvíli.

Bývalá studentka Clara Hurtado po zazpívání skladby Latch od Disclosure se Samem Smithem řekla, že byla v šoku, když viděla každého porotce z pořadu ITV, jak si ji chce vzít do týmu. Po vystoupení na twitteru odpověděla podporujícím fanouškům: „Nedokážu slovy popsat, jak moc jsem vděčná za ty masy podpory, které se mi dostávají. Všechny Vás miluji.“

Jak soutěž probíhá?

Při hledání talentovaných zpěváků porotci vystoupení poslouchají zády k pódiu. Otočí židli pouze tehdy, když si myslí, že zpěvák může postoupit do dalšího kola. Vítěz na konci show získá nahrávací smlouvu s Polydorem.

Na vystoupení dorazila celá rodina

Clara řekla, že jednou z jejích nejkrásnějších vzpomínek bylo poslouchání Black Eyed Peas se svým otcem Alvarem. Ten i s Clařinou matkou Sharon stál při jejím vystoupení se slzami v očích v zákulisí a povzbuzoval ji. Na vystoupení se také dostavila její sestra Ines, která byla nesmírně hrdá a ani na chvíli nepochybovala, že by se Clara do dalšího kola nedostala. Zájem nakonec projevili všichni porotci, takže si Clara po svém strhujícím vystoupení mohla vybírat.

Před 14 lety se Susan Boylová stala legendou. Nikdo však netuší, co následovalo. Dnes je z ní jiný člověk

S hudbou pracuje dodnes

Clara si za trenéra vybrala will.i.ama poté, co publiku řekla, že se rozhodla pracovat s producenty a rapovými umělci. Will.i.am byl samozřejmě poctěn a přizpůsobil styl vystupování tak, aby to Hurtado vyhovovalo. Volba se skutečně vyplatila, protože Clara zářila i v dalších kolech. Zároveň si získala tucet podporujících lidí s tím, že se hudbě věnuje dodnes.

Zdroj: Podaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]